LYS fizik çalışma sistemi

Lys için Fizige nasil çalışmalı. . Malum az kaldi sinava :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• LYS fizik çok soyut konulardan oluşuyor..kavramak çok zor ..ama sorular hep birbirinin kopyası ...farklı soru yok neredeyse önerim;

konuyu biraza anlamaya çalış ,tamamını anlamana gerek yok ki yapamazsın da

bazı formülleri ezberlemen lazım

çözümlü sorular senin en büyük kaynağın olsun ,dediğim gibi pek farklı soru tipi yok

1|0
    0|0
    • Evet mantikli ve bağımsız konular üzerinde durmaya çalışıyorum on net işimi görüyor ama garanti olsun istiyorum

• tabi garanti olsun hem çok basit sorular hediye ediliyor hediyeyi kabul etmemek olmaz :)

hakkında hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 5

• Normalde konularda yavaş yavaş gidip ezberlemek yerine anlamak daha faydalı olur derdim ancak sınava az bir süre var gerçekten. Bu saatten sonra konularda büyük bir eksik varsa oranca fazla çıkan konulara çalışmak daha mantıklı. Çok bir konu eksiği yoksa LYS fizik denemeleri çözüp, yanlış yapılan soruların konularına bakmak daha faydalı. Kolay gelsin :)

1|0
    0|0
    • Fizigin neresindeyim bilmiyorum ama deneme kadar ileri olduğumu sanmıyorum. ... Teşekkür ederim bu arada

• Eğer söylediğin gibiysen dediğim gibi istatistiksel olarak geçmiş senelerde fazla çıkan konuları belirle. Onlara çalışıp fazla net yapacağını garantile. Ayrıntı olarak gözüken şeylere çok fazla bakma. Az süre kaldı, tüm konulara bakmak şu an biraz zor.

• çalışamıyosan özel ders virelim

0|0
    0|0
  • Tum konulardan kisa notlar cikar

Asagidaki gibi sacma sapan insanlarla vakit oldurerek olmaz tabi bu.

Gelexegini onemsiyorsan duzenli calisman gerek

0|0
    0|0
    • Soruyu yazarken onu da düşündüm ama düşünceleri merak ettim

• aammann bosver nolsa yapamican kandirma kendini gez toz :))

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok iç açıcıydı :D

• gel bir doveyim seni yaa

• bence konunun basından basla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç başlamadıysan bu saatten sonra zor :/

0|0
    0|0
    • Başladım ama fizigin neresindeyim bilemiyorum ve konular allak bullak oldu

Yükleniyor...