Fantastik kitap önerebilir misiniz

kurt adam, vampir, kehanetler vs tarzında kitap önerir misiniz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her nedense Taht Oyunları nı yazmayı bir görev, yükümlülük hissettim. :)Okumamışsanız kesinlikle öneririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ölümcül Oyuncaklar serisi kardeşim 5 kitap hepsini okumuş biri olarak tam aradığın tarz !

İstersen önce filmini bir izle 2012 yapımı gayet başarılı bir film olmuş.

Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri :)

1|0
    0|0
  • P.C Cast'ın Gece Evi serisi fena değildir.

1|0
    0|0
  • Hush Hush serisini okuyabilirisin.

Cennetten kovulmuş meleklerle ilgili

1|0
    0|0
  • ömer Seyfettin falaka yı oku bence

0|0
    0|0
  • Tess gerritsen'in kitaplarını bir incele.

0|0
    0|0
  • Bırak bunları, sen Buz ve Ateşin Şarkısı serisine başla..

0|0
    0|0
  • şu an sınır ötesi yayınlarının yaşanmış esrarengiz olaylar kitabını okuyorum harika..

1|0
    0|0
  • vatandaş kendi tarihinden haberi yok kalkmış vampir serisi okuyo

geçmişi olmayanın geleceği olmaz bırak fantastiği vampiri sen önce ceddini oku

0|0
    0|0
    • şu önyargıya da hastayım he. Arkadaş benim normalde ne olduğumu nerden biliyosun. sen mi sorgulicaksin benim tarihimi bilip bilmediğimi. gelip bana burada böyle konuşamazsin.

• Bebe misin ya yabanci filmlerin altyazilarini gorup gorup yaziyosun. Bu da son yorumumdur bos adam degilim senle ilgilenemicem

• senle dalga geçiyorum denyo düşün IQseviyen kadar yerlerde buradan bı baksan sen bile kendine acırsın

• ravenloft dünyası kitaplarını öneririm.

0|0
    0|0
  • gece evi serisi

alacakaranlık serisi

atlantis şifresi

kayıp sembol

0|0
    0|0
  • GOGOL ( ölü canlar ) çok guzeldir

0|0
    0|0
  • o tarz kitap okuyanlara anlam veremiorum neden okuyorsun mesela fantastik kitap açıklarmısın

0|0
    0|0
    • zevk için olabilir mi mesela

• sana göre değil demek ki. ben içine fazlaca hayal gücü katılmış şeylerden de zevk alırım. sen almazsın o ayrı konu.

• eyv saygı duydum

Kızlar Ne Diyor 2

• hush hush serisi var onda cennetten kovulmuş melekler var ve gerçekten çok hoş tavsşye ederim... ama kurt adam vampis vs olsun diyoosanda ölümcül oyuncaklar serisini tavsiye ederim gerçekten çok güzel ve hepsi bir arada kitapta mevcut

1|0
    0|0
  • Ünver Alibey - ışık prensi

0|0
    0|0
Yükleniyor...