Kitap okuyan insanlar hakkinda ne dusunursunuz

Otobuste veya herhangi bir yerde kitap okuyan insan gordugunuzde ne dusunursunuz mesela ben kitap okumaya bayilirim gunde 3 4 kitap bitirmisligim bile vardir

Güncellemeler:
3 4 kitap bitirdim ama sayfasi 200 250 arasi degisti ayrica koydeydim ve telefonum cekmiyordu herseyden uzaktim anliyacaginiz bende butun gun kitap okudum

0|0
14|44

En İyi Erkek Görüşü

• Beş yıldız...

Kültürlü biri olduğunu düşünürüm. Okuduğu kitabın adına bakarım.

''Çok satan'' okuyorsa, yüzeysel biridir kanımca.

Hiç duyulmamış bir kitap okuyorsa,

benim gibi kitap kurdudur, diye düşünürüm.

Ben de bazen otobüste kitap okurum.

Genelde işten gelince, yatağa uzanıp okumayı severim.

15 günde, ortalama 400 safya okurum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 43

• günde 3 4 kitap mı? o kitaplar ancak final sınavına 1 gün kala çalışırken bitebilir.

öbür türlü mümkün değil

2|0
    0|0
  • Otobüste giderken okuduğumuz kitapla çat pat İspanyolca öğrenmeye başladık. Edebiyat hocam demişti başka ilginç gelmişti. Bir adam işe gidip gelirken okuduğu grammer daha net ifadeyle dil kitapları okuyarak Almancayı tam manası ile Arapçayı da çat pat öğrenmiş. Denemekten zarar gelmez :)

0|0
    0|0
  • Çok sallamışsın günde 3-4 kitap...

5|1
    0|0
  • Kitap okuduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • İmreniyorum nasıl odaklanıyorlarsa

0|0
    0|0
  • önce süzerim kitap okurken sık sık sağa sola bakıyorlarsa entel görünmeye çalışan bir gerizekalı olduğunu düşünürüm <3

1|0
    0|0
  • Öyle birisini gördüğümde içimden geçen ilk şey şudur;

Aferin!

1|0
    0|0
  • ne güzel derimm tee toplu taşıma araçlarında okunmasını saçma buluyorum nasıl adapte oıluyorlar anlamıyorum kitap boş zamanlarda veya iş yerlerinde de olabilir ama sakin iken veya kendin ile baş başa kaldığın zaman okunması gerekir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Lisede sira arkadasim kitapkolikti kapkalin kitaplar okurdu bir suru roman bitirmisti onunla konusunca cevap vermezdi bende saatlarce konusurdum nerde kitap okuyan birini gorsem o anki yalnizligim aklima gelir ama eger oyle olmasaydi dusuncem ya gercekten kitap okumayi seviyor ya da "haha bakin ben herkesten farkli bisey yapiyorum ilgi cekiyorum" diye bir duncem olusurdu

0|0
    0|1
  • vakit yok ki beya kitap okuyalım önceden bende okurdum

0|0
    0|0
  • Otobüstekiler metrodakiler falan inandırıcı gelmiyor. O gürültüde akıllarında nasıl kalabilir ki? Sırf vakit geçsin diye okuyorlar.

Kitap sadece sakin, sessiz bir yerde okunabilir. Alkol, sigara, kahve alarak da okunacak bir şey değildir. O zaman, kitabı da kahve-sigara gibi tüketilecek bir konuma sokuyorsunuz

0|0
    0|0
  • romansa okudukları hemen aptal olduklarını düşünürüm.

okumak cok okunan cok bilinen kişileri okumak demek değildir.

okumak roman okumaktan ibaret değildir.

günlük mektup öykü en önemlisi şiirde vardır.

bunalrı bir yana bırakalım ben bir yazarım kitap önerisinde tarih ya da dergi veyahut bir kutsal kitap önerdiğini ğörmedim.

kendi gelenek ve göreneklerini bilmeyen bir insanın tutanamayanlar suc ve cza ğibi eserleri okuyup okuması arasında fark yoktur.

0|0
    0|0
  • bilmem :) kitap okuyan birini görünce zararsız uysal insanlar gibiler, onlara dolu dolu gözlerle bakıyorum :) ama aklımda düşündüğüm tek şey ben otobüste elimdeki telefonu bile takip edemiyorum onlar bir ton işkence altında kitabı takip etmeyi çalışıyolar bekle evde okursun :) kaçmıyo ya :)

0|0
    0|0
  • tamm kıtap bende arada okurum da otubuste bı tuhaf olmuyomu sence otobus frene basıyo saga sola sarılıyolar :D

0|0
    0|0
  • yapmacık geliyo bazıları. yani tuzladan pendiğe giderken otobüste kitap okuyan oluyo arkadaş 10 dakka okusan nee okumasan ne eve gidince oku

0|0
    0|0
  • En sevdiğim en anlaşabileceğim insan tipi.

0|0
    0|0
  • uzun seyehatlerde eyvallah ama 15 dakikalık yolda kitap okuyanı görünce gülüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de severim kitap okumayı.Kitap okumak güzel bir şey.Bir toplumda kitap okuyan kişi sayısı arttıkça medeniyet hoşgörü insanlıkta artar doğru orantılı olarak.

0|0
    0|0
  • İmrenirim. Dikkat dağınıklılığı yüzünden okuyamam, sonunu getiremem kitapların. Ama psikiyatriye bir gidip tedavi olayım, elimin altındaki tüm kitapları bitiricem ve koliyle sipariş vericem.

0|0
    0|0
  • hayatta okuyamam okuduğumuda anlamam.

0|0
    0|0
  • Japonları severim ^^

Kitap okumayıda okuyanıda severim

0|0
    1|0
  • kesinlikle sempati duyuyorum. bugün 7:00 kadıköy-kabataş vapurunda vardı böyle insanlar az da olsa.

0|0
    0|0
  • kitap okumak gibisi yok keşke herkes az da olsa sürekli okusa...

0|0
    0|0
  • ben imrenerek bakarım :S cunku gayet guzel

0|0
    0|0
  • geçen metroda ayakta dururken okuyan gördüm... onu biraz garipsedim.. ben de okuyorum normalde fakat koltuk bulunca...

0|0
    0|0
  • okumak güzel tabi de

otobüste falan zor oluyo o kadar kasmamak lazım

0|0
    0|0
  • Çekici buluyorum.

Beyin kasını geliştiren insanları severim.

0|0
    0|0
  • günde üç dört kitap bitirmek derken kaçar sayfa bunlar ?

0|0
    0|0
  • insandır derim ::) hatta canım skkınsa yanına gider koniçiva bile diyebilirim :D

0|0
    0|0
  • Bende okurum. kitap okumak iyi bisey

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 14

• Okuduğu bir yerinden belli olan insanları severim.

Yoksa günde 8-10 kitap bitirse de kafi.

0|0
    0|0
  • Oha ben kitapları aylar içinde bitiriyorum. kıskandım seni

0|1
    0|0
  • Okuyabilene helal olsun benim basim donuyor bazen.

Bazilarinin da gosteris icin yaptigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • bende gerizekalılarla dolu bir odadaydım, telefonumda çekiyordu

ama tüm gün kitap okudum, gece saat onikiye bire kadar, bir şey yemeden, sadece bir kez tuvalete gittim herhalde ama toplasan 600 sayfa okumuşumdur, 2 kitap falan ediyor, nasıl olduda 1000 sayfa okudun, zaten sonra beynim karıncalandı resmen, bir süre yürüyemedim, bulanık gördüm, uzun süreli fazlası zararlı

soruya dönersek;

hangi kitabı okuduklarına baglı, adam fawer okuyan adamla ipek onguncuları bir tutamazsın

0|0
    0|0
    • Evet bir zamandan sonra kor olma noktasina dogru gidiyosun yani tabi canim herkesin kendine gore bir kitap turu vardir

• beş on dakkaya geçti ya ne kör olması

• günde 3 4 kitap buna inanmam ..kitap okumak normal anormal bir şey düşünmem

2|0
    0|0
  • Yarış haline getirilmediği müddetçe güzel şey okumak...

0|1
    0|0
  • Severim. Hepsinin zevkinden operim. Neslimiz tukeniyor...

0|0
    0|0
  • bende çok kitap okurum bir günde 300 400 sayfalık bir kitabı bitirmişliğim çok oldu ama 3 4 kitap okuyamam... dışardada kitap okurum ama uzun yolculuklar olucak öyle 5 dk yer değil okuyan insanlarda çok ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • Okuduğun kitaplar 40 sayfalık mı ablası ? Bende kitap okumayı seven, çok okuyan da bir insanım. Otobüs, metro gibi yerlerde, boş bulduğum vakitlerde okurum. Fakat seninki abartı balım. Atıyorsun bari mantıklı at.

0|0
    1|0
  • bişey düşünmüyorum okusun ne güzel midem bulanmasa bende okurdum otobüste vs.

0|0
    0|0
  • Bilgili ve kültürlü gelirler gözüme ^^

0|0
    0|0
  • bende günde 10 kitap bitiriyorum bazen 11

0|0
    0|0
  • her zaman daha anlayışıdırlar. çünkü empati kurmayı iyi bilirler

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum