Safranbolu meslek yüksek okulu

arkadaşlar karabükte okuyan var mı uygulamalı ingilizce çevirmenlik düşünüyorum 2. öğretim harç parasıyla ilgili bir bilginiz var mı ve evre de özel yurtlar ne civarlarda bilgilendirirseniz sevinirim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben karabükte okuyorum

0|0
    0|0
    • sorduklarımla ilgili bir bilgin var mı

• peki 1. ve 2. sınıfta kitap parası ne civarda oluyor biliyor musun?

• Bir fikrim yok inan safranbolu'da değilim ben karabük üniversitesi kampüsündeyim. ilk senen hazırlık olduğundan kitap parası falan düşünmene gerek yok şimdiden 1 ve 2. sınıf için

Erkekler Ne Diyor 3

• en son meslek seçimin olsun

0|0
    0|1
  • bence hiç uğrama orda yasıyorum

0|0
    0|0
  • karabükteyim. lanet olsun geldiğim güne. 2. öğretim harç parası 764.5 tl ödedim bir dönemde ben. benim ki mühendislik bölüme göre değişiyor. hazırlık zorunlu oluyor bide kitap falan aldırıyorlar. ayrıca özel yurtalarda çok pahalı 400-500-600-750 kişi sayısına göre değişiyor. ilk yılımda 6 kişilik odaya ayda 400 lira verdim. yemekler falan berbat hizmet yoktu. eve çıksan kiralarda pahalı. adamlar 3+1 eve 1000 tl istiyolar. ulaşım ücreti pahalı.

0|0
    0|0
    • hangi yurtta kaldın dostum sen :D

• bence sen gelmiyim diye mi böyle diyosun :D 764 ne bir kere

• :) fakülteye göre değişiyor harç parası sadece 764 değil 50 kuruşuda var onu bile alıyorlar. safranbolu myo dönem başı 385 tlymiş. iyi seninki daha az :) link gelmek ya da gelmemek sana kalmış. sonra pişman olma. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...