Gezelim görelim :) İstanbul'da ikamet ediyorum.

Arkadaşlarımla bir iç anadolu turu yapmak istiyoruz 2 3 gün kalıp 1 2 şehir gezmek istiyoruz.. Nereye gidelim sizce? Hem maliyet olarak hem ulaşım olarak sıkıntısı olmayan hemde gezilcek çok yeri olan şehir ya da şehirler sizce neresiiiiiiiiiiiii

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece anadolu deseydin olurdu iç anadolu deyince kısıtlanmış hissettim kendimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ankara... aradıgınız herseyı fazlası ıle bulabılırsınız,ılgılenır ve kararınız netlesırse sıze bı lıste yaparım ağlayarak donersınız ıstanbula:)

0|0
    0|0
  • Ankara-Park caddesi. Kızılaya gidersen pişman olursun :D Park Caddesi nasıl diyim hem elit sakin mekanlar var hem gece deli gibi eğleneceğin publar var ...

0|0
    0|0
  • izmir antalya antik şehirler yönünden çok zengin.. hatay antep urfa tarih.. karadeniz güzellik tarih... anadoluda fazla bişey yok zaten

0|0
    0|0
  • bence önce eskişehire git. gez gör süper yerdir. sonra ankaraya geç Ankara çok uzak değil zaten

0|0
    0|0
  • ikamet ediyorum falan deyince bende eve falan çağırıyorsun sandım yine boş çıktı.

1|0
    0|0
  • Izmir yap efesi dolas zeytin uzum baglari geceleyin barlari sabah kalkvkus adasi yap sahil ohh mis aydina akfestival var Nisan ortasinda

0|0
    0|0
  • Peri bacaları ya da Alacahöyük falannn işte oralar. Yada ankara. Tuz gölüne gidersin Denizli traventerlerine gidersin :D

0|0
    0|0
  • bence izmir'e gel

0|0
    0|0
  • Sivas' a gel ben orada öğrenciyim :D :D

0|0
    0|0
  • Bursa'ya git

0|0
    0|0
  • türkiyede sadece İstanbul yok

0|0
    0|0
  • Günü birlik turlar var onlara bakın

0|0
    0|0
  • peri bacaları iyi diyola :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şöyle yapın. İstanbul'dan ido yahut Budo'yla Bursa(Mudanya)'ya geçin. (yaklaşık 2 saat yol) Mudanyada Mütareke müzesini, rezil bir belediyecilik anlayışıyla avm bodrumuna tıkılan antik kenti görebilirsiniz. Ordan merkeze gidip setbaşı, ulucamii, iskender vs. yapabilirsiniz. Ardından otogara gidip trene aktarmalı otobüs biletlerinden alıp eskişehire gidebilir, Eskişehirden konya veya Ankara'ya hızla geçiş yapabilirsiniz. Uçaktan ucuz, otobüsten hızlı olur böylelikle İçanadoluya ulaşmanız ve daha çok şehir görmüş olursunuz. Düngün bir planlamayla bir gününüzü böyle yolda geçirip bursa-eskişehir-konya veya Ankara yapıp, akşam iki şehirden birinde konaklar. Ertesi sabah konakladığınız şehri biraz daha gezer öğleden sonra nevşehire geçersiniz.

0|0
    0|0
  • İç Anadolu'da neresi gezilebilir bilemedim. Nevşehir falan..

0|1
    0|0
  • konya, nevşehir

0|0
    0|0
  • nevşehire gidin

0|0
    0|0
Yükleniyor...