Beyaz şarap önerisi alabilir miyim? :)

2 gün sonra çok değerli misafirlerime kremalı,ton balıklı fettucini yapacağım.Yapımında 20 cl beyaz şarapta kullanmam gerekli.Ayrıca yemeğin yanında da beyaz şarap servis etmeyi düşünüyorum.Önerebileceğiniz maksimum 50 tl.'lik beyaz şarap önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler :)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kavaklıdere düşün güzel şaraptır ve meyve özellikle elma ve çilek tabi üzerine pudra şekeri serp dahada istiyor isen bir bardağı limon suyu ile doldur sonrasında havuç kes dikine ve bu bardağın içine koy güzel bir servis olacaktır şimdiden afiyet olsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Pürtük yiyin ;)

0|1
    0|0
    • O ne demek? Adam gibi cevap veremiyor musun?

• Koptum ya, gece gece... :D

Pürtük is meaning, particle. :)

Ama bana komik geldi...

Bülük çağrışımı yaptı, belki ondan olabilir... :D

Diyaloglara da ayrıca koptum, okudukça ölmekten gülüyorum... :D

• Cevabımda kötü birşey yok :D

• Benim misafirim bile yok.

Standart bir şarap iş görür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencede servis edeceğin şarabı yemek için harcama ucuz yemeklik şarap ya da yarı ölçü elma sirkesi aynı işi görür yemekte.

Ton balığının yanında beyaz şarap pek gitmez bence. Tam tarif edemeyeceğim demek istediğimi ama biraz buruk kaçar. Ton balığı zaten beyaz bir et değil, bir de kremalandığında beyaz şarap kaldırmaz onu. Rosa ya da hafif içimli kırmızı şarap daha uygun olur

Leona'nın Blush'ını önericem ben hafif içimli ve uygun fiyatlı bir şarap olarak. Tr fiyatından tam emin değilim ama Lacryma Christi'de güzel olur.

1|0
    0|0
  • Yapımında kullandığın şarabın bir önemi yok. Zaten uçacak. Güzelim şarabı da yemek için ziyan etme. Uygun bir şey al.

İkram için de Doluca hem uygun hem aromalı güzel bir şarap.

1|1
    0|0
  • Casal Mendes olabilir :)

0|0
    0|0
    • Fiyatı kaç bunun? :D

• Hoşuma gitti buuu 3:) tadı güzel yani,eminsin? :D

• Rose şarabını içmiştim, zaten rose şarabının en iyileri arasında. Beyazını içmedim ama bir dene istersen :) veya bir kaç kişiye daha sor :)

Yükleniyor...