"Zeyna"yı, "Himen"i, "Sukubi Du" yu hatırlayan kimler var? :D

Geçmişte kalan, aklınıza gelen bu tarz dizileri yazar mısınız .>)

Çarli de vardı :D

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
6791

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 66

• zeyna nın dışında bir tane daha vardı ya neydi o erkek olan bir tane? :/

aha şimdi hatırlamazsam takarım kafayı bütün gece buna of! çok basitti adı neydi ya, dizisi vardı ben izlemeyi çok severdim, zeynayı da çok severdim hayalim ilerde onun gibi olmaktı saçma olsa da :D

0|1
    0|0
    • hatırlayamayınca bende çok pis takıyorum :D bu huyum dan nefret etsem de çözümü yok :>)

hadi sana yardımcı olalım ; herkül mü , conan mı , power rencırslar mı :>) nasıl bişeydi

• Eyvallahım Dasın :D tekrar görüşmek üzre kendine cici bak iyi geceler arkadaşım .>)

• teşekkürüm desin sen de kendine iyi bak iyi geceler arkadaşım :)

• ruhsar vardı bayılırdım :) she-ra favori çizgi film karakterimdi. polis akademisi vardı.yanlış hatırlamıyorsam pazar günleri yayınlanırdı

0|1
    0|0
  • Zeyna hariç diğer ikisini öyle yazdığın için hatırlamadım. Sonra aslında bildiğimi anımsadım... Göz yanılsamasından doğan algı karmaşası işte.

0|0
    0|0
  • Tatlı Hayat vardı çok severdim :)

0|1
    0|0
  • He man i hatırlıyorum :) gölgelerin gücü adınaaaa güç bende artık :)

0|1
    0|0
  • Herkül, şeker kız kendi. Tusubasa. Hayat ağacı. Manuela hey gidi günler :))))

0|1
    0|0
  • vücudumuzu tanıyalım..oksijen taşıyan şeyler vardı hani:))

0|1
    0|0
  • Redkitttttt :D

0|0
    0|0
  • Üçünü de hatırlıyorum ama Zeyna yazıp da Herkül yazmadan olmazdı.

0|1
    0|0
  • özledik

0|1
    0|1
  • evet hatırlıyorum. <3

0|1
    0|0
  • hatırlamaz mıyız yahu :D

0|1
    0|0
  • 40 yıllık scooby doo sukubi du olmuş ya ona güldüm :D
    unutamayız :)

0|2
    1|2
  • Sukubi du , yaba daba du ne kadar benzermiş.

0|0
    0|0
  • İlk okuldayken tipi adası diye bir dizi vardı. Sanırım yaşım biraz daha büyük :)))

0|0
    0|0
  • memoli :)

0|0
    0|0
  • Zeyna'nın her bölümünü defalarca izlemişimdir.
    Scooby Doo'ya da bayılırım.

0|0
    0|0
  • Zeyna diye bizim mahalledeki zeynebe diyoz. Himen bildiğimiz kizlik zari. Hatirliyoruz cok şükür. Diğerini bilmiyorum.

0|1
    1|1
  • corci ve pavır rencırs da vardı o aralar.

1|0
    0|0
  • ya çok yaşlandım ya bunadım hayal meyal hatırlıyorum :/

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    46

Erkekler Ne Diyor 91

• 90 lar. =)

0|0
    0|0
  • 90'lar güzeldi be... :)

Beynimizin, ruhumuzun bir köşesinde 90'a takılıp kaldı... :)

Zorro vardı, Görevimiz Tehlike(Mission İmpossible) vardı, - senin görevin Jim; eğer kabul edersen,- diye konuşmaya başlayıp, konuşması bitince, kendi kendini imha eden kaset vardı.

He-man'de Tila vardı, Hayat Ağacı'nda ( The Generations) Sam vardı.

Ne güzel komşularımızdınız siz, Tila ve Sam abla... :)

Mavi Ay, Kara Şimşek, Lessie vardı. Colie cinsi köpeklerin hepsi,

bir anda, ''Aaa, bak Lessie!'' olmuştu.

Evli ve Çocuklu (Married...With Children) vardı.

Peggy Bundy, Al Bundy ve çocukları vardı.

Yoga yapmasa da, Ayı Yogi vardı, meraklı komşudan saklanan Alf vardı.

Aklıma gelenler bunlar... :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 7 numara vardı ailecek izlerdik. Babamın kuzeni oynuyordu orada ( şebnem sönmez ) Sonra ruhsar vardı, show tv' de ayşecik vardı, mahallenin muhtarları vardı. Çizgi filmlerden pokemon vardı bir de hayat bilgisi çıktı sonradan ama yine de güzel di be :D

0|1
    0|0
  • unutulur mu onlar yaf daha geçen kanal gezeriken sukubi du ya rastladım hatta o anki dialogda shaggy ile gözlüklü kız arasında bety miydi adı neydi

-aaa bak bir merdiven var burada

+hadi çıkalım o zaman :D

0|1
    0|0
  • Sukubi du himen çarli kim unutabilir hele çarli bu videosunu https://www.youtube.com/watch?v=Py4ELuHvIX8

0|1
    0|0
  • pokemon tasolar sporcu kağıtları daha yazmaya üşendiğim dahası..

0|1
    0|0
  • Şimşeklerin gücü adına

0|1
    0|0
  • zeyna , şirinler sonra hülya avşarın kirli çamaşırlar dizisi , şeytan ayrıntıda gizlidir babamla izlerdik , sanırım çarlinin melekleri çakması melekler ve periler gibi bir dizi vardı bunlar :)

0|1
    0|0
    • aynen , gülben ergenin dadı dizisi de baya rövanştaydı :>)

• evet düşündümde o zmnlar dünya harbi garip yerdi ama zeyna zamanının kaliteli yapımı hala onun ayarında dizi çekilmiyor türkiyede bütçesi sağlamdı şimdi aklım eriyor :D

• ona yetişeni zor zaten ya :D fırlattığı zama zingo nun yetenekleri yeter :>)

• Ninja Kaplumbağalar, Hayalet Casper, Taş Devri, Red Kit, Heidi, Tusu basa çizgi filmler...

Rosalinda, maria gibi pembe diziler...

Bizimkiler, süper baba, perihan abla gibi diziler...

birde terminatör, elm sokağında kabus ve geleceğe dönüş filmleri yeni başlamıştı

2|1
    0|0
  • pokemon digimon yu-gı-oh bayblade dizilerden babür yarmagül baskül ailesi ruhsar çok dizi vardı lan nerde onlar şimdi ya :D

0|0
    0|0
  • Hic unutulmaz edi ile budu susam sokagivardi bide ama garip bir cocukmusum ben kavanozdaki adam isimli bir dizi varmis ahmet mekinin oynadigi ona bakarmisim -;)

0|0
    0|0
  • Zeyna, hırçın kadın :) Severdim o kadını :)

cut.

0|0
    0|0
  • kara şimşek vardı cumartesı sabahları olurdu, bırde zıyaretcıler vardı oda gece olurdu, fanustan fare cıkarıp yerdı uzaylılar:) bızımkıler vardı perıhan ablam vardı, hey gıdı gunler heyy

0|0
    0|0
  • ben izlerdim zeynayı

0|0
    0|0
  • Tsubasa? Power Rangers? Jiban ? Üç silahşörler? Mandrake? hangi birini sayayım dostum ..

0|1
    0|0
  • Zeyna dedin beni benden aldın kardeşşş :)

0|1
    0|0
  • Hatırlamayan yoktur.

0|0
    0|1
  • şeker kız candy , heidi, küçük ev, konuşan araba kit daha sayayımmı:)))) evet ben hatırlıyorum dediklerini:)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71
Yükleniyor...