Karabasan olayı.......bakarmısınız?

ablam dün gece odasında uyurken derin uykudan uyanmış kalkamıyormuş ve üstünde sesler duyuyormuş vahşice hıırrrrr haııııırttt diye sesler bana şimdi anlattıda sonra içinden besmele çekince gitmişler şimdi aynı odada bana anlattı neler olduğunu bu şekil şimdi banada gece musallat olur mu acaba?

Lütfen dalga geçmeyin -1 veririm Allah biliyor ya düzgünce cevap veren yazsın

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden var öyle bişey. Benim başıma 3 kere geldi diye hatırlıyorum. İlk ikisinde rüyada olduğumdan eminim çünki geldiğinde yatağın tersinde yatıyodum uyandığımda normal yattığımı farkedince rahatladım. Ama 1 ay falan olmadı çıplak yatmıştım. Abdestte yoktu :) Bir rüya gördüm baya bir etkileyiciydi. Korkunç bir rüyaydı. Bir süre geçiyodu kadının biri kızına okuyodu. Kız ağlamaya korkmaya başlayınca bende sürenin ismine baktım çok tuhaf o zaman hatırlıyodum ama bir 5 dk sonra unuttum.Uyandım sabah ezanı başlamıştı. Gözümü açtığımda sürenin ismini söyledim içimden,ama sanki karabasanın geleceğini biliyor gibiydim.Sanki arkamdan bişey yaklaşıyo gibi hissettim. Ve en fazla 5sn gibi bir süre üstümde olduğunu hissettim.Üstümde derken hani ses falan çıkaramıyosun o şekil.İçimden Bismillah falanda demek istemedim çünkü cünüptüm. Ama ezanı dinleyebiliyordum,çok korkmadan sakin davranıyodum. Zaten gideceğini biliyordum bana bişey yapamazdı ama altıma ediyordum :) Şimdi diceksin bunu niye anlattın bundan sonra biraz araştırdım falan. Çıplak yatınca karabasan gelebilirmiş. Yada bazı durumlarda ama ben uyanıkken geldiği için baya bir etkilendim. Anneme söylediğimde yatmadan önce Felak,Nas,Ayetel Kürsi oku dedi. Ve senin dediğin gibi musallat olma gibi birşey bence çok zor. Tabiki evlerde falan bu tür şeyler var. Benim çok korktuğum gece aynaya bakmak. Özellikle aynalar filmini izledikten sonra. Ve geceleri çok aynalarla uğraşırsan cidden bu gibi şeylerin musallat olma ihtimali var. Araştırabilirsin. Sen yatmadan önce dediklerimi oku hiç bişey olmaz :)

0|0
    0|0
    • çıplak yatma sende biz zaten yatamayız aile ortamında yaşadığımız için .s.s.s

Erkekler Ne Diyor 10

• ya karabasan var mıyokmu bilmiyorum ama bir ara bana her gün olurdu ilk zamanlar korkuyodum ama sonradan artık alıştım gözüm açık uyanığım ama ne ses çıkarabiliyorum ne hareket edebiliyorum içimden besmele falan çekerdim giderdi. bir kalkabilsem hareket edip görebilsem kesecem gırtlağınıda yok işte :D

1|0
    0|0
    • peki bana aynı odada anlatsa banada musallat olurlar mı?

• hiç sanmıyorum olaki sanada geldi hiç korkma emin ol bişe olmuyo :))

• Karabasanmıdır bilmem ama bir kaç yıl önce buna benzer bişey oldu kısa bir süreliğine kolumu bacagımı oynatamıyodum nefes almakta zorluk yaşıyordum sesimi çıkarmak istedim ama çıkmıyordu tabi kısa sürdü ama ses falan duymadım zaten bu olayın bilimsel açıklamasıda uyku felçliğimiş

0|0
    0|0
  • Onlar bendede oluyordu mesela birgün elektrik ler gittiğinde annem gilin yatak odası ndan kulak çöpü almaya gittiğimde yatağın üstünde birsürü kara kedi vardı besmele çekip ayetel kürsi okudum ve yokoldular bir daha da görmedim

Bence ayetel kürsiyi oku

0|0
    0|0
    • oha kara kedimi yani sadece gözlerimi parlıyordu olabilir o odada artık hep ayetel kürsi okumalıyım

• Gözleri parliyordu işık olmadığndan

Nasıl okuduğumu bilemedim

• hadi karabasanı geç o sesler neyin nesi hırrr haıırtt! ablan sanırım rüyayla uyanıklık arasında hayal görmüş...karabasanı görenlerden hiç öyle ses duydum diyen çıkmadı bugüne kadar.

0|0
    0|0
    • vallahide öyle duydum diyor o zaman bu neydi...? zaten önceleride böyle sesler duydum der ama şimdi bana aynı odada anlattı banada musallat olurlar mı?

• yok fal hatta byü hiç işi mişi olmazda kahve falı bakar :D

• kahve falı da bir faldır sonuçta yani:)))) neyse sen NAS SURESİNİ oku gece yatmadan önce iyidir ..böyle şeylere kafayı takma takarsan psikolojin iyice bozulur... bunun tıpta karşılığı beynin uyumaması uyku felci gibi birşey...googleden araştırabilirsin

• sizin odada fare olabilir karabasan öyle ses çıkarmaz zaten karabasan olayı da geçici uyku felcidir ;)

0|1
    0|0
  • Olabilir arada bana da oluyo o durum normal bişi. Tıpta beynin uyumaması vücudun uyuması olarak tanımlanıyor.

0|0
    0|0
  • inanirim neden inanmayim ama bana gelmesin

0|0
    0|0
  • yaşıyomu la hala o p**evenk ben ona karahasan derdim epeydir ugramıyo :D

0|0
    0|0
  • Gelir gelir , sen üstünü ört kıçını açıkta bırakma gelmez

0|0
    0|0
    • ben diğillllll ablam banada musallat olurlar mı?

• Kotulere gelirmus karabasan..ve unutma her evde uc harfli vardır.

0|0
    0|1
    • bizim bütün odalarda var galiba

• mutlaka ..çünkü her evde vardır

Kızlar Ne Diyor 3

• Çoook yaşadım eve kedi alana kadar, ne alakası var milmiyorum ama gelmiyor artık

0|0
    0|0
    • kediler gece gözleri yemyeşil yanmasıyla bir alakası varmış

• olmaz. bana da gelmişti ablama herhangi bir şey olmadı hem sen duanı edip uyursan uykuda hiçbir varlık bir şey yapamaz...

0|0
    0|0
  • neden gelsinler ki ya

0|0
    0|0
    • ne bilim mesela o odada kırıntılar yerlerdeyse gelirlermiş sonra besmelesiz uursan gelirlermiş ama sorum şu banada anlattı bişey olurmu aynı odada anlattıda

Yükleniyor...