Türkiye'nin en iyi rock grubu hangisi?

Ben Athena taraftarıyım duman falan daha dünki çocuklar

• Athena
    13% (28)19% (30)16% (58)Oy Ver
  • Duman
    54% (117)44% (69)50% (186)Oy Ver
  • Manga
    20% (43)28% (44)23% (87)Oy Ver
  • Model
    13% (29)9% (14)11% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
53|47

En İyi Erkek Görüşü

• Duman ne ya ses desen yok tip desen yok müzik desen sıfır. Duman'ı farkındaysanız hep ergenler dinliyor. Neden derseniz adamlar cash alkol uyuşturucu sigara her pislik var ve gençler böyle şeylere özeniyor. Bunlarda doğal olarak arkadaşları arasında şekil gözükecekler ya hani o yüzden dinliyolar böyle tipler. Sanırım aralarında en temiz grup manga olsa gerek.

3|4
    5|4

Kızlar Ne Diyor 53

• Duman...Sebnem Ferah...Athena (Benim cocuklugumdan tanidigim 2 ikiz kardes olar, babalari bizim yan aprtmanin latindaki eczanenin sahibiydi). Bu arada ben Bagdat cadesinde, Selamiscesme semtinde yasadim, cocuklugum ve genc kizligim boyunca...:)) Sonra 21 yasinda avlenip ayrildim oturdugum semtten...Simdi ordaki evlerin yiklidigini, imar hakki ve eski binalrin yenilenerek, yuksek apartlmanlara cevrilecegini duydu, bir arkadasimdan...Cok uzgunum bunu duyduguma,O evimiz cok oldu satilali bu arada...Suanda ben izmir'de yasiyorum kizimla ...:))

0|0
    0|0
    • Banane kardeşim oylamaya katıl yeter :DSDSASD

• :D:D:D:D:D:D iyi güldüm he :D

• Katildim zaten...;0 Sanki, hic sitede bos akonusan yok ...;) Beni de siz guldurdunuz...:)sorulara safi gigir olsun diye, bos ve sacma asapan cevaplar verenler az gelmis olsa gerek, birde su egrfsfhbbd random takilma zirvaligi...:))) duble komik,

• mor ve ötesi harikadır bence.metalde de pentagram tabi ki.bu arada model ve manga nedir ya?utandım.model bildiğin pop lan.mangayı da bebeler dinliyo diye biliyorum.

0|0
    1|0
  • Duman ve MaNga, sevdiğim, ileri gruplar ancak aralarından favorim olan Athena'ya oyum.

0|0
    0|0
  • Duman dedim.

0|0
    0|0
  • Model

0|0
    0|0
  • DUMAN NOKTA.

1|0
    0|0
  • Şebnem Ferah neden yok ? :/ Teoman , Hayko , Pentegram, Mor ve Ötesi... Bunların hiçbirinin şıklarda olmaması ne acı :/

1|0
    0|0
  • Duman mi dunku cocuk haha komik olma ya onlar model adli cakmalardan daha eski ve kaliteli bir olusum

1|0
    0|0
  • Duman bla bla

0|0
    0|0
  • Duman iyidir.

0|0
    0|0
  • bitti rüya... manga :D

0|0
    0|0
  • yüksek sadakat

''seninle'' adlı parçalarıda favorim

dumanı çok şey etmiyorum ama yeniler diye deyil

athenayıda sevmem zaten vs vs

0|0
    0|0
  • Mor ve Ötesi.

0|0
    0|0
  • Duman

0|0
    0|0
  • Neyse <3

0|0
    0|0
  • Duman, Grup seksendört, Gripin, Gece yolculari ♥♥♥ <3

1|0
    0|0
  • Şıkklarda olmaması, düşündürdü : Mor ve Ötesi.

1|0
    0|0
  • duman :) ...

0|0
    0|0

• duman

0|0
    0|0
  • Manga diyorum net.

0|0
    0|0
  • Duman

0|0
    0|0
  • Manga severim ben ♥

0|0
    0|0
  • Şıklarda yok ama Bulutsuzluk Özlemi . Mangaya felan rock grubu diyorsan ah ne yazık.

0|0
    1|0
  • Duman'a dünkü çocuk dedi :O

-Şok.

1|0
    0|0
  • şıklarda yok ama mor ve ötesi benim favorimdir.

ama şıklardan da dumanı dinlerim

0|0
    0|0
  • bence pentagram en iyi

0|0
    0|0
  • athena fazla dinlemem ama yinede arada dinlerim aralarından en iyi o

0|0
    0|0
  • <3 Manga <3

0|1
    0|0
  • Dumannnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • duman akıyor :D oylarda uçmuş dünkü çocuk dediğin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 46

• Hiçbiri...!

Ben direkt Mavi Sakal derim

Ayrıca Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi blues gitaristi de Yavuz Çetin'dir. Bilmeyenler buradan yaksın şu iki parçayı

Mavi Sakal - Yat Geliyorum " link "

Yavuz Çetin - Benimle Uçmak İster Misin? " link "

0|0
    0|0
  • şıkların hiç birisi değil...şuan türkiyede öyle bir grup yok.alayı özenti ve çakma...kaliteli sound yok...duman zaten bol arabesk sosuyla yürümeye çalışıyo...solist olarak ama bir kudret kurtcebe bir yaşar kurt efsane boyutundadır...athena kafasına göre gitmesiyle biraz biraz ayrılıyo gibi.ama yeterli değil...model zaten özentinin önde gideni...manga fena işler yapmıyo ama eksik...rock grubu albüm satma dinlenme vs derdinde değildir.kimseyi sallamaz ve hayata karşı sisteme karşı aykırı fikirleri olur.isyan ifade eder...bulutsuzluk özlemi bu anlamda sağlam bir yer doldurma adına düşünebilir.nejat usta eksik olmasın...sohbeti ve duruşu tam bir üstat...

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • athena... rock grubu demeye bin şahit lazım... sikimsonik bir grup...

duman... çakma grunge grubu...

manga... 2000'ler sound'unun ergen kitleye hitap eden karikatürize grubu...

model... şaka yapıyor olmalısın! emo felsefesini fersahlara taşıyan illüminatik grup...

------------

bu listede olması gereken grup Flört'tü... Flört ülkemizdeki en iyi rock grubudur... şarkıları temiz ve enfestir...

0|0
    0|0
  • ya şimdi şöyle birşey demek istiyorum ülkemizde rock grubu olarak bu ankete koydukların biyana bilinmedik gruplarda var bunlar popüler olanlar athena hariç anketteki gruplar pop rock kategorisine giriyor hadi dumanıda çıkar yani ülkemizde fazla dinleyicisi yok rock olsun blues olsun metal olsun.

0|0
    0|0
  • Mor Ve Ötesi nerede?

2|1
    0|0
  • Bence duman,athena,model,manga hatta mor ve otesi kaliteli gruplar yani ayrim yapmiyorum cunku rock sevmiyorum ama kalitelerine muziklerine saygim var

0|0
    0|1
  • Bizim zamanımızda ATHENA vardı

0|0
    0|0
  • Mor ve Ötesi tabiki

0|0
    0|0
  • Tabi ki Athena yani Duman dediğin gibi dünkü çocuklar severim Duman'da dinlerim ayrı konu ama Athena herşeyiyle mükemmel. Konserleri, şarkıları, tarzları... Eminim Athena Türkiye değil ABD de olsaydı şuan The Beatles kadar hayranı olurdu

0|0
    0|0
  • Athena nın bir rock grubu oldunu düşünmek yanlış bence...

Tüm bunların yanında ankette Mor ve Ötesi'nin bulunmaması daha büyük bir yanlış...

0|0
    1|0
  • Manga & Duman Manga biraz daha yeni kalabilir ama boynuz kulağı geçer diye söz var. Saçma bir soru sormuşsun hangisi daha iyi diyorsun hangisi daha eski demiyorsun. Daha eski olması daha iyi olduğu anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Manga'yı rock kategorisine koymanın pek doğru olduğunu düşünmüyorum ancak burada Manga.(Bknz:Nu-metal)

0|0
    0|0
  • Manga

0|0
    0|0
  • Manga şüphesiz.

1|0
    0|0
  • manga...

0|0
    0|0
  • Duman tabikiii.

0|0
    0|0
  • Bunlardan Duman

0|0
    0|0
  • Pentagram.

Murder King de sağlam grup.

0|0
    0|0
  • bence arto ve ekibi k

0|0
    0|0
  • Rock yapan grup göremedim ben şıklarda

0|0
    1|0
  • Duman tabii ki

0|0
    0|0
  • Pentagramı bilmeyen bebeler doluşmuş :) en iyi rock grubu seçeneklerine bak model falan var ahahah

1|0
    0|0
  • athena mı duman mı manga mı bu ülkede rock müzik bunlara mı kaldı vah vah vah

0|0
    1|0
    • Kimlere kaldı ?

• bulutsuzluk özlemi objektif mor ve ötesi acil servis bu gruplar varken manga demek bence ayıp ha zevk meselesidir seversiniz eyvallah ama gene de bunları anmadan geçmek hoş değil bence (anadolu rock gruplarını saymıyorum bile )

• bak mavi sakal ı da unuttum :)

• Duman salgını var bu aralar ama ben model diyorum

0|0
    0|0
  • Manga dedim ama Duman da çok iyi.İkisinin de bütün şarkılarını biliyorum neredeyse

0|0
    0|0
  • Dünkü çocuk olması en iyi olmasını engellemiyor nasıl bir kafa var anlamadım ki

0|0
    0|0
  • B: Duman :)

0|0
    0|0
  • Model .

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden iyi ya :))

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam