Sevdiğim kız ebru gündeş hayranı... hakkında nasıl bir çıkarım da bulunabilirim??

bu kıza nasıl yaklaşmalıyım?...ebru gündeşi canı kadar seviyormuş öyle duydum...

evet müzil zevki üzerinden karakter ve zevk tahlili yapmak mümkün belki..

rock müzik severler şöyledir... arabesk takılanlar daha bir bunalım olurlar vs gibi...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• yoksa ben delimiyim delimi divanemiyim diye ebrunun şarkılarını mırıldan dghdfh

0|0
    0|0
    • düzgün cevap verin lütfen..

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle ben ailesinden başkasını canı gibi seven insanla muhatap bile olmam,o kişinin düşüncelerine itibar etmem,ayrıca bunun üzerinden karakter tahlili yapman yanıltıcı olur

0|0
    1|1
  • müzik zevki üzerinden karakter analizinin bir kısmı yapılabilir,

hatta türü bırak hangi sanatçı o bile önemli bence

ama ebru gündeşi hiç hiç hiç tanımadıgım için kız hakkında bir şey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • abim arabesk dinliyor öyle o kadar bunalım takılmıyor. neşeli, eğlenceli komik olduğu zamanlar çok. herkes farklıdır. o müziği dinleyen herkes öyle olacak diye bir şey yok. sadece kimi dinlediğinden karakter tahlili yapmak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
    • bana cevaplar lazım...

• bu onuda doğru cevabı kızın dinlediği trz sayesinde bulamazsın ki nedenini üstte açıkladım.

• bilemedim ilginç bir davranış

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onun sevdikleriyle değil kendi sevdiklerini ona dinlet. oyuncak olma.

0|0
    0|0
    • benim sevdiklerimi ona dinletirsem bir daha suratıma bakmaz...

link

• istisnai durumlarda çıkıyor senin gibi :D ebru gündeş'ide sen dinlemezsin.. hımm

Yükleniyor...