Duygularına tercüman olan şiir ya da kısa söz var mı?

Duygularına tercüman olan şiir ya da kısa söz varmı ? ya da kendi yazdığın bir söz ya da şiir ... ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Aldığım nefesten soluyorumda verdiğim nefeste bulamıyorum iki nefes arası ne kadarlıksın işte onu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • SUSKUN SANIYORLAR BENİ; değilim.

Anlaşılmadığım ve anlamadığım bir dünyada kelimelere küsüm sadece.

YALNIZ SANIYORLAR BENİ; değilim,

kimsenin kalabalığı olmadım ve kimseyide kalabalık edemem

bundan sonra dünyamda, bu da benim tercihim.

GÜVENSİZ SANIYORLAR BENİ; değilim.

Sadece kendi içimde kendime göre bir dengem var,

ve bir daha kırılırsam toparlanamama endişesi taşıyor yüreğim.

BU YÜZDEN ŞİMDİLİK SADECE KENDİME GÜVENİYORUM.

Anlamakta zorlandığım bir dünyada, anlaşılmayı zaten beklemiyorum...

...BEN BÖYLE İYİYİM.

0|0
    0|0
  • Ben bilmem ucuz nasil sevilir. Ama millet kelepir sevmelerin pesinde. Beni sevecekse birisi. Yüreğimin ederini bilecek.

Kaç arşındır sevdanın boyu, kaç hokkadır yüreğin ağırlıgı bilecek...! Bilmiyorsa öğrenecek...! Çok yanmalarım oldu, çok acılarım. Ama sevmekten hiç korkmadım. Eğer ben sevdalardan kaçmıyorsam, hakkım olanıda isterim.. Yüreğini...! Sözün özü. Benimsen benimsin değilsen;

''İŞİN GÜCÜN RASTGELSİN''

0|0
    0|0
  • Zaten asklar hep yalan dolan sonu hep aci husran bize bu sevdadan geriye kalan sadece Galatasaray <3

0|0
    0|1
  • Bugünün işini yarına bırakma

0|0
    0|0
  • Evet var ama benimki bi şarkı intizardan firari şarkısı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bana ait değil ama harbiden güzel:Gitmek cesaret ister ufaklık,gideceğin yer neresi olursa olsun,sevdiklerinle arana mesafe girince,Varış yerinin hiçbir anlamı kalmaz,Vedalaşmakta zor iştir biliyor musun,oturursun geminin kıçına,Bakarsın sevdiklerine gittikçe ufalır ufalır kaybolurlar,O zaman anlarsın işte vedalaşmak asıl kalana değil gidene koyar100 defa söyledim sana hüzünlü değilim mizacım böyle,bak şarabımla beraberim,Çocukluğumdan beri hayaller kuruyorum,Şarabımdan ayrılmadan hemde,ben şarabımdan ayrılmıyorum,oda bana bunca gidene rağmen hayal kurdurtmaya devam ediyor,Ne olmuş yani büyük adam olamadıksa,hayallerimizide satmadık ya

1|1
    0|0
  • evet var.

0|0
    0|0
  • dizlerimin üzerinde yaşamaktansa ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...