Bayanların anlayıslarında sorun oldugunu dusunen kac kısı var

En basit ornegını verıcek olursam . Kız arkadasıma faceboktakı bazı resim ve yorumlarını silmesini istedim güzel oarak hoslanmadıgmı soyledim. İnada bagladı silmicem etmicem diye. Bende dayanamadım s... git dedim.Sildi engelledi. yok muanlayısta bir sorun

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Farklı düşünce yapısına sahibiz.

Kısıtlanmak hoşuna gitmiyor olabilir.

Direkt küfür etmen,senin de pek anlayışlı olmadığın anlamına gelir.

0|0
    0|0
    • direk etmedim aslında. 5 gün boyunca bu konular geçti en son tepem atınca dedim. pişmanmıyım hayır hiç bir zmanda olmicam. Her insan yerini bilicek. annesi bile benim hoslanmadıgım seylerde onu uyarmısken ben yanlı yolda oldugumu dusunmem. Zaten gecti geri donusude yok

• Hayırlısı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsan sevdiğine küfür eder mi aklım almıyor.

2|0
    0|0
    • bir komedi var bu konuyla ilgili rastlamıssınızdır. erkek sevgilkisine mesaj yazıyor hastanedeyim kaza gecrdm hemsire serum takıcak yazamıcam simdi die. kızda hemsire kim ne isi var yanında onun tarzı cevap verir. Anladımki sizde o dusuncede olanlardansınız

• Gereksiz bir inatlaşma olmuş gibi.

Sanırım senin onun pesinde koşmanı falan bekliyodur:d

0|0
    0|0
    • her insanın ozellgi farklıdır. Benim kendi özelligim bana tavır alnırsa zıttıma gidilirse silerim tanımam daha. ölsem geri dönmem. Bayanlar gerçekten cogu ilişkiye bakıorumda şanslarını çok fazla zorluyorlar. nasıl olsa doner dusuncesiyle

• Hep kızlar sanki sizler çok doğrusunuz.

0|0
    0|0
  • .s ayni sekilde dusunmuyoruz iste bunuda siz anlamadinz gitti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızları bir çözemedik gitti...Bizim durum vahim... :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...