Amatör şarkıcılar ilginizi çekiyor mu?

Arkadaşlar ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. Özellikle arapça ve hintçe şarkılar söylüyorum. Çevremdekiler genelde beğeniyor. Bende onlardan aldığım gazla şarkılarımı internette koymaya karar verdim. Çok mu uçmuşum bilemiyorum da ya hiç bir konuda özgüvenim yok zaten. Sesim güzel ama sınıfta şarkı söyle deseler utanırım söyleyemem. Ama eğer varsa bende artık yeteneklerimi ortaya çıkarmak istiyorum. Şarkılarımı internete koymalı mıyım sizce? Olmayan özgüvenimi iyice kaybetmekten korkuyorum. Lütfen bir akıl verin bana.

Güncellemeler:
link bakalım beğenicek misiniz :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Medeni cesaretini toplaman ve çevrendeki iyi yorumlarını kişiliğinde etkili olması, öz güveninin yerine gelmesi için onları belli bir kesime yaymalı ve tepkileri ölçmelisin. Aksi halde yerinde saymak durumunda kalacaksın. Bu seni rahatsız etmezse sıkıntı yoktur, ama yükselmek istiyorum dersen illaki bir adım atman gerekli.

Myspace genellikle müzikle uğraşan insanların bulunduğu güzel arayüzlü hoş bir sosyal medya ağı. Bunun haricinde Soundcloud gibi basit ama etkili, bolca müzisyen çevrenin bulunduğu güzel bir ağ var. YouTube gibi bir devi zaten atlamak olmaz.

Bunlar özgün ve düzenli, adını duyurabileceğin paylaşımlar yapabileceğin güzel yerler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet bazıları hakkını verıyor ve profesyonel yapanlara taş çıkartanlar da çıkıyor

1|0
    0|0
  • Yoo uçmamışsın,bence net'e at tabiii.Sonuçta günlerin ne getireceği hiç belli olmaz.İnsanda birazda olsa özgüven olmalıdır :))

1|0
    0|0
  • Kız o resimdeki sen misin? Sensen vala ben işi gücü bırakıp peşine takılacağım bak..:-,)

0|0
    0|0
  • nefret ediyorm mesela

arsız bela

mardinli serseri :D

dj bilmemne falan filan :D

1|0
    0|0
  • Koy ve link at :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım bunun sonunda rezil olmakta var bence önce sana gerçekleri soyleyebilecek birilerine danış çünkü arkadaşlarının doğru söylediğinin bir garantisi yok..

1|0
    0|0
    • Haklısın

• her zaman her şeyi mükemmel yapacaksın diye birşey yok rezil olmak diye bir kavram yok istediğini yapmış olacaksın ve sen beğeniyorsan kendine yakıştırıyorsan sorun yok demektir

• rezil olmak diye bir kavram var bunun insan psikolojisini etkilediğide bir gerçek..

• hayır

1|0
    0|0
Yükleniyor...