Esaretin Bedeli filminin etkisinde kalanlar ?

4 kez oldu izleyeli halen doymuyorum. Bu film benim hayatımda ayrı bir yeri var. Peki ya sizin ?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• evet harika fılmdır,ızlemeyen cok sey kacırır... sıze bırde son samurayı ızlemenızı tavsıye ederım!

1|0
    0|0
  • 3 kez izledim.

1|0
    0|0
  • Cok iyiydi

0|0
    0|0
  • bi 4 kere daha izle doyarsın o zaman :)

0|0
    0|0
  • idm de en üst sırada olan film yani filmin güzelliğini tüm dünya kabul etmiş 4 defa izlemekte haklısın

1|0
    0|0
  • muhteşem bir film defalarca izledim yine olsa yine izlerim o derece yani :-)

1|0
    0|0
  • Efsane ama 2 kere izlenecek bir film değil bence..Çünkü sürpriz sonda onun asıl tadı..

1|0
    0|0
  • çok basit bir film bence, evet anlatmaya çalıştığı şey mükemmel ama çok basit bir düşünceyi anlatıyor, bunu o filmi izlemeden anlamamış kişilere acıyorum

0|0
    1|1
  • ya tamam güzel film de ben bu kadar abartılmasını anlamıyorum

benim hayatımda

umudunu kaybetme

7 yaşam

3 idiots

kör nokta gibi filmlerin çok daha etkisi var

0|0
    0|0
  • İzlemedim bu filmi. Hayatımın filmi diye bir film söyleyemem fakat sevdiğim bir kaç film var. Bunlar ;

Başlangıç,

Zindan Adası,

Dövüş Kulübü,

Vendetta,

American History X,

Prestij,

Sihirbazlar Çetesi,

Batman: Kara Şövalye, aklımda bu kadar kalmış.

Arkadaşlığın, dostluğun, azmin ve hırsın en iyi konu alındığı anime ise Naruto'dur. İzleyen direk hisseder zaten animenin içinde hissedersiniz kendinizi.

0|0
    0|0
  • aksiyon gerilim dram hangi ? sekmentte?

0|0
    0|1
  • iki kere izlemişimdir. güzel bir film. bende yılmaz güneyin filmlerini defalarca izliyorum.

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli hayatımı degiştiren filmlereden bir tanesi ve 3 idiotsda öyle eger izlemediysen onuda izlemeni öneririm

0|0
    0|0
  • En fazla 2 saat sürüyo o etki bende

0|0
    0|0
  • evet hele kaçış sahnesi varya efsane.. birde sleepers var çook güzel filmler

0|0
    0|0
  • Yooo. Maskeli beşler intikam pesinde'den acayip etkilendim bir soygun yapamadilar. ::::((((

0|0
    0|0
  • dabbe cin vakası, şeytan-ı racim, ammar (cin tarikatı), el-cin vs. vs. bana çok bilgi verici geldi :) ama bunları izleyemeyecek biriysen sana apocalypto yu şiddetle tavsiye ederim mükemmel bir aksiyon filmi..

0|0
    0|0
  • 4sene önce izlemiştim. güzel ama etkisinde pek kalmadım

0|0
    0|1
  • Evet çok felsefik düşündürücü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Defalarca sıkılmadan izlediğim filmler arasında

1|0
    0|0
  • En sevdiğim etkisinde kaldığım filmlerden birisi

1|1
    0|0
  • Çok merak ediyorum o filmi bugün izleyeceğim.. Neyi anlatıyor ?

1|1
    0|0
    • Bir insanın hayatında başarabileceği en büyük umudu anlatıyor. Gerçekten tavsyie ederim mutlaka izlenilmeli

• Yorumları okuyunca daha bi' meraklandım :/

• Sonunu söyleyip gıcıklık yapmamak için kendimi zor tutuyorum git buradan asdfahjj

• okadar çok ızledımkı sayısını unuttum

1|0
    0|0
Yükleniyor...