Sizce hangisi daha prestijli bir markadır?

Adidas mı, Puma mı? Dünya çapında hangisi daha prestij sahibi

• Adidas
    86% (25)81% (30)83% (55)Oy Ver
  • Puma
    14% (4)19% (7)17% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anket çok çok önemli. Güncelleme için üzgünüm

0|0
16|35

En İyi Erkek Görüşü

• İstediği kadar prestiji olsun. Hep aynı şeyleri üretiyor sürekli kendini tekrarlıyor. Çok az oynamalarla ayakkabı vs yapıyorum diye geçiniyor. İnsanlar da hep markaya aldanıp aynı şeyleri giymekten rahatsız olmuyor. Bana çok itici geliyor.

Ben marka olmasından ziyade kaliteli ve düzgün olmasına, iyi görünmesine bakıyorum. Bu şartlar yerine gelmişse yemişim markasını. Giyim ürünlerinde gerçekten bazı markalar adının hakkını veriyor ancak yine de çoğu gereksiz.

0|1
    0|0
    • Ülkemizde orjinal ürün bulmak çok zor

• Ya Türkiyedeki çoğu marka Tr de üretilip marka basılıp satılıyor. Adidas vs satan yerlerde emin ol çoğu sahte ama mağaza isim yaptığı için herkes orjinal diye alıyor çok kısa sürede parçalanıyor. Geçen 235 TLye parfüm aldım aynı parfümün bir de sansirodan kullanıyordum. Sansirodakinin kokusu daha net geliyor. Orjinal diye aldığımın kokusunu alamıyorum. EDT değilde EDP'sini alsaydım kokusunu alabilirdim belki EDT'si çok hafif, bir taraftan sahte mi diye de düşünüyorum ama merdiven altı da değil

Kızlar Ne Diyor 16

• Adidas ama ben genelde Pumayı tercih ederim özellikle ayakkabıda.

0|1
    0|0
  • Adidas bence

0|1
    0|0
  • Adidas

0|1
    0|0
  • Ya sen delimisinn..dünya capinda marka diyosu oraya asıl olan ve dünya markasi olani yazmamissin..nike tabiki..adidasi pumayi hepsini 100 e 1000 e katlar prestiji

0|1
    1|0
    • Adidas varken nike portakalda vitamindi :) prestij dersen azcokta geçmişlerini biliyorsan cevap kesinlikle adidastır,hadi bunu geçtim şuan yıl 2014 bugünün şatlarında türkiyede satılan ithal marka spor ayakkabıları içinde birçoğu üretimini çine verdi nike Adidas falan,adidaslara git bak pek sağlam değiller ama nike hepten olmuş pazar ayakkabısı:) nike tekstil işinide türkiyede ürettiriyor,tekstilide hepten bozdu,uzun lafın kısası lafla değil gerçeklere bakarsak nike adidasın yanında alt kalite

• Seçeneklerde Nike yok bilerek yazmadım zaten en iyisi demedim hangisi daha prestijli dedim.

• Ozaman nie her 10 üniversiteliden 9 nike ı seciyor adidasi değil sorulur..herkesin ayagindan ustunde basinda nike var puma değil.pazardan orda burada cakmalari varsa bu o markanin prestijli oldugunu gosterir, prestijsiz değil..benim inanki hemen hemen herseyim nike tır.bir tane adidas ayakkabim var duruyo portmantomun bir kosesinde..burda bir nike bayisi var.adam 38 yilda her semte acti, ilerledi büyüdü.ama bir adidas var .5 veya 6 semtte..adamlar yerinde sayiyo..bundalar benm dusuncem.okk

• sonuç açık ara belli olmuş bende reebok diyeyim bari :)

0|1
    0|0
  • Adidas tabii ki.

Daha tanındık ve prestij sahibi.

0|1
    0|0
  • beş dakika sonra nike mi adidas mı diye sormazsın umarım :D

0|1
    0|0
  • Hiç biri. Nike, Adidasa 1000 basar. Zaten Pumayı eskisi kadar çok konuşan veya giyen yok. O yüzden Nike.

0|1
    1|0
  • bilmiyorum kafadan atacağım bence adidas hem onu daha çok duydum gibi.

0|1
    0|0

• Adidas.

0|1
    0|0
  • Adidas

0|1
    0|0
  • Bunların arasında Adidas.

0|1
    0|0
  • Adidas

0|1
    0|0
  • İkisinin arasında kiyas yapmak gerekirse Adidas

0|1
    0|0
  • adidassss tabiki

0|1
    0|0
  • Adidas.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Adidas

0|1
    0|0
  • Herkes Adidas demiş. Oysa bu sirketlerin aslinda ilk zamanlarda ortak olduğunu ve iki kardesin anlaşmazlıgi sonucu ayrildigini kimse soylememis. Cevabima gelince. Ikisi de prestijli değil. Bu düşünceden dolayi kapitalist sistem gücüne güç katıyor. Vazgeçin. 20 liralık ayakkabıya 200 lira vermek ne kadar prestijli olabilir

0|1
    0|0
  • Sorduğun sorunun cevabı adidas ama ben pumayı daha çok seviyorum ;)

0|1
    0|0
  • Tabi ki de ADİDAS. Ama bence bir tane daha sor NİKE mı yoksa ADİDAS mı daha prestijli diye mükemmel olur :)

0|1
    0|0
  • Adidas bence.

0|1
    0|0
  • adidass...

0|1
    0|0
  • adidas <3

0|1
    0|0
  • elbette adidas...

0|1
    0|0
  • herzaman pumayi daha cok sevmisimdir ama adidas sanirsam cevap

0|1
    0|0
  • gara lastik :)

0|1
    0|0
  • tabi ki adidas

0|1
    0|0
  • Hiç birisi tabikide

0|1
    0|0
  • Adidas

0|1
    0|0
  • shock 5 .iyidir

0|1
    0|0
  • dünya genelinde puma ama türkiyede adidas pumaya nazaran ucuz oldugu için daha ön planda ama bende pumayı daha çok severim

0|1
    0|0
  • Ben daima adidastan yanayım

0|1
    0|0
  • hiçbiri her zaman Nike ;) :D

0|1
    0|0
  • adidas tabiki

0|1
    0|0
    • bazı arkadaşlar nike ın tekstil ürünlerini türkiye de ürettiğini söylemiş. adidas ve hummel da türkiye de üretiyor. türkiye de tekstil ürünü üretilince kalitesiz mi oluyor. kendi ülkemizin potansiyelinin farkında değiliz. tekstil konusunda yurtdışına ihracat yapıyoruz zaten

• oluşumlarını bilseydin bu soruyu sormazdın...arada dağlar var kıyaslanamaz...

0|1
    0|0
  • Adidas

0|2
    0|0
  • Adidas daha önde.

0|1
    0|0
  • ne adidas ne puma benim yerli üretimimin kalitesinin yarısı bile değildir.kanıtlanmıştır.

0|1
    0|0
  • Nike-nike - nike - nike

0|1
    0|0
  • niye adidas veya puma diye kısıtlama yapıyorsun ki

nike var , cat var .

0|1
    0|0
  • Adidas değil onun orjinali Adasdas bizim ayakkabıcı öyle dedi asdfldkg

0|1
    0|0
  • Adidas ve pumanın ürünlerini beğenmiyorum en iyisi nike

0|1
    0|0
  • adidas

0|1
    1|0
  • Ayakkabı alacaksam hiçbiri. Nikelara bakarım :)

0|1
    0|0
  • Puma ayakkabıları güzel oluyor.

0|1
    0|0
  • ikiside.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...