Zengin olduğunuzu düşünüyor musunuz?

ne açıdan ve nasıl zengin oldunuzz ben karar veremedim henüz

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Belki çok zengin birisi değilim ama gönlün zengin :).Param yoksa bile bazi durumlarda maneviyatım var.Kendi yağımda kavruluyorum şükürler olsun.Daha fazla istemiyorum.Ben bana para vurur diye milli piyango vs bile oynamıyorum.Çünki böyle oyunlarda şanslıyım.Bana vurmasin diye oynamıyorum.Para sorun demektir benim için.Özgürlük değil.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Durumum yerinde çok şükür ama öyle mal varlığı içinde kaybolmak istemem. İnsan sapıtabilir Allah muhafaza.

0|1
    1|1
  • Maddi zenginlik gelip geçicidir bugün benim olan yarın elimden kaybolup gidebilir ama kültürel zenginlik öyle mi? Her annenin babanın evladına bırakacağı en büyük miras kültürel mirasdır bacım :)

0|0
    0|0
  • zenginim zaten <3 istediğim herşey bana verilmiş durumda şu an :*

0|0
    0|0
  • Ben çok zenginim sevenim çok hiç tanımadığım insanların yemeklerini yedim içtim Allah razı olsun demek ki insanın yüzünde bir samimiyet olabiliyor

Bazı konularda zenginim maddi olmasa da problem yok aç açık da değilim

0|1
    0|0
  • Daha çok fakirim, zenginleşmek için çok yol lazım.

0|0
    1|1
  • ben var ya ben. benim taaaaaa samsunda şirketlrim var. ben var ya bennn çoook zenginim ben :D

0|0
    1|1
  • zengin ile fakirin tam ortasındayım

0|0
    1|1
  • ben fakirim beni aşar bu soru:)

0|0
    0|0
  • para parra parra

0|0
    1|1
  • kendi donumu aldım

zenginim ben zengin <3

0|0
    0|0
  • gönlüm zengin cebim boş ama nabalım fakir geldik fakir gidecez

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gönlüm zengin :) sayılırmı ?

1|0
    1|1
  • ruhen fakirim

0|0
    1|1
  • göz kulak kol bacak böbrek dalak...45 milyonluk servetim var zenginim herhalde

0|0
    0|0
  • yok la çulsuzun önde gideniyim ne zenginliği ama babişim (Allah nazardan korusun) bana hep iyi baktı :D

0|0
    0|0
  • sağlıklıyım .fziksel olarak muhtaçlığım yok kimseye .sağlıkta en büyük zenginlik olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • Gönlün zengin olsun gerisi zaten sana yeter

0|0
    0|0
  • sanatsal olarak

0|0
    0|0
  • Babamin aylik geliri 7bin euro idare ediyoruz biz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...