BALIK ETLI KIZLAR SIZE DE ETKILEYICI GELIYOR MU ?

Balik etli kizlar hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Sorum herkese sadece erkeklere degil :) Sizce bir bayan zayif mi olmali ya da nasil desem ideal kiloda balik etli olanlar varya onlar gibi mi olmali ? Ben kizlarda balik etliligi hos buluyorum... :)

Güncellemeler:
Yüzde 87.5 balik etli kizdan yana :D

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• balık etli. ama ideal. bazıları şişkodur balık etliyim der. yok öyle bişe. bide yüzü güzel olanlar daha tatlı duruyor. balık etliliği daha cazip kılıyor. ya da tatlı bir bayan olmalı. ama ben nasılsa balık etliyim bişe olmaz diyipte kilo alanlara da uyuz oluyorum. sence boyu 168 olan bir bayan kilosu ölçüleri ne olmalı balık etli olması için.?

1|0
    0|0
    • 60 bence

• bu arada bence çok tatlı görünüyorlar etkileyicilik olarak, ama vs mankenleri varya onlar zayıflıktan ölecekler gibi geliyor. ve yüz güzelliği harici ilgimi çekmiyor

• tabii öyle olacaktı ne bekliyordun ki

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence balik etli bayanları çok hoş ve sadık olduğunu düşünüyorum ve onlara haranliğım var Allah vergisi bazı arkadaşlar şişman falan diyorlar alay eder gibi kendimizi onların yerine koyup böyle bir şey söylenmesini ister miydiniz yok kesin öyle eee sana söylenmesin istemediğin bir şeyi başka insanlar söylemince ben balık etli bayanları tercih ediyorum ama bir turlu çıkamıyor karşıma

0|0
    0|0
  • balıga göre ama dogumdan sonra almayayım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle balık etli mükemmeldir :) balık etli candır gerisi heyecandır :) bide uzun boylu olup balık etli olursa tadından yenmez :)

0|0
    0|0
  • bence butun kızlar balık etlı olmalı fasulye sopası gıbı olmamalı azıcık ele avuca gelmelı yanı nedır bu tahta gıbı olma ozentısı anlamıs degılım off off

0|0
    0|0
    • balık etlı olsun camurdan olsun bıngıl bıngıl olacak aga ben sopa ıle sevısmek ıstesem alırım oklavayı sevısırım :D

• Balık et candır :D

0|0
    0|0
  • Siska kizi napcan ve hafif balik etli olcak kiz dedigin :)

0|0
    0|0
  • hatun dediğin hafiften etli butlu olacakkk

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • balık etli kimin hoşuna gitmezki :)) ama senin fazla hoşsuna gitmesin :))

0|0
    0|0
  • benim tercihim zayıf kızlardan yana. zevk meselesi arkadaşım. :)

0|0
    0|0
  • evet :D bana nedendir bilemem ama şişmanlardan hoşlanıyorum :D

0|0
    0|0
  • kadın balık etli olacak

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter ahashsah D saka saka kız ideal kiloda olsun

0|0
    0|0
  • zayıf olur mu be kemiğe mi sokacaz balık etli olsun

0|0
    0|0
  • balık etli derken balina etlilerle karıştırmıyoruz değil mi?

0|0
    0|0
  • cok tatlılar

seviyorum onları coook <3

0|0
    0|0
  • Kız biraz ele gelmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet çok etkili denize düşse batmaz

0|0
    0|0
  • balık etli kız hayranı bir üyemiz var kesin bu soruya gelecek :D uzun boyda balık et güzel duruyor hani at gibi derler ya öyle oluyor boyu kısa olanlar malesef zayıf olmak zorunda...

0|0
    0|1
  • Aynen balık etli kızlar daha çekici.

0|0
    0|0
Yükleniyor...