Kapat

WATTPAD sitesini bilenler? hangi kitapları okudunuz? orada begendiğiniz kitapların isimleri neler?

link bir kitap okuma sitesi olarak wattpad :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Arada Türk klasiklerini de bulabiliyoruz içinde başarılı bir uygulama. Kemal Tahir'in Karılar KOğuşunu orda okumuştum mesela. Amatör olarak ise daha çok pembe dizi tadında romanlar yazılıyor sanırım. En azından benim denk geldiklerim öyle. Çerez niyetine okunabilecek çoğu birbirine benzeyen kurgular ve sıradan anlatım. Tabi bu haliye bile Stephenie Mayer'lerin E.L. James'lerin yazdıklarından daha iyi ve ücretsiz eserler çıkarıyorlar yazanlar. TÜrkçe olarak en başarılı buduğum yazarları ise Öznur Yıldırım ile Büşra Küçük.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Harika bir uygulama bence. Hayatta Kalma diye bir zombi hikayesi yazıyorum. Hangi kitapları okudum.. Şu an Metro 2033 diye bir kitap okuyorum. Rusyanın bütün dünyanın her yerine fırlattığı nükleer füzelerden sonra metroda hayatta kalan insanların birbirleriyle ve yüzeydeki mutantlarla olan savaşını anlatıyor. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • istila adlı bir kitap paylaştım --- kuzen ve intikam kitaplarını okudum arkadaşın dediği metro 2033 ü okucam konu hoşuma gitti

1|0
    0|0
  • Telefondan da denerim olursa güzel olur. Çünkü uygulamalarda kitaplar hep orijinal dilde

1|0
    0|0
  • şimdi kurdum güzel bir sitemi ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir ara telefona indirdim, beğenmedim.Ergenlerin yazdığı aşk hikayelerinden banane.

1|0
    0|0
  • senden duydum ilk defa ve teşekkürler katkın için:)

1|0
    0|0
    • site çok iyi :) kurgu kitapları ve çıkmış kitaplar falan hep var :)

• siteyi anlamaya çalışıyorum şuan:)))

gerçekten hoş duruyor...

• Acımasız mafya (ama sanırım yazarı bir süreliğine kaldırdı)
    Slave (iki bölümlük olması lazım)
    Kitabımın adı Geceden daha koyu. Türü-macera, dram, romantizm. Kendi kitabımda özellikle anlatıma önem verdim. Betimlemeler, kişiselleştirmeler ve benzetmelerle dolu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hiç kitap okumadım orda

1|0
    0|1
Yükleniyor...