Meral Okay'ın vasiyeti neden yerine getirilmedi, yanlış yapmadılar mı sizce de?

Meral okay cesedinin yakılmasını istedi ama yerine getiren olmadı.. Bana göre vaziyeti yerine getirilip yakılsaydı ama cenaze namazı kılınmasaydı..Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• vasiyetini yerine getirecek bir iki dostu çıkabilirdi ama çok tepki çekerdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dinen ölünün açık bir şekilde yakılmaması gerektiği yazmıyor, ilahiyatçılar bu sebep ile ölünün yakılabileceğini onaylıyor,şahsen bende yakılmasını isterdim, bence öldükten sonrası çok önemli değil, bedenin nasıl yok edildiği, ama şahsın vasiyetine hürmeten dileği yerine getirilmeliydi.

2|0
    1|0
  • meral okay keşke hindistanda yaşasaydı dilediği gibi yanardı

0|0
    1|0
  • Vasiyetinin o olduğunu nerden biliyorsun?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben de korkuyorum gömülmekten. yakılmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • kişilern son istekleri yapılmalıdır. Ama neden böyle oldu anlayamadım. Cok güzel bir şey topraga hapis olmak yerine rüzgarla özgürlesmek.. Keske bunu dıkkate alsalardı. Allah rahmet eylesin.

2|0
    0|0
  • Dindoşlar karşı çıkmıştır. Başkalarının sırtından Allah'a yaranıp sevaba giriyorlar akıllarınca.

1|1
    0|0
    • birde sanki öteki taraftan kısa mesaj alıyormuş gibi zaten öteki tarafta yanacak demezlermi, k*çımla gülüyorum :D

• demekki müslüman değildi bunu böyle belirtmek istedi millet de anlamadı diye düşünüyorum

0|1
    1|0
    • İslam dininine göre ölünün yakılmaması gerektiği muallakta bir mevzu

• tamamda peygamber efendimizden beri ölülere nasıl muamele edildiğini hepimiz biliyoruz demekki doğrusu bu

• vasiyet olması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Başka vasiyet bulamamış mı

0|0
    1|0
  • Öyle vaziyetmi olurmuş ya.

0|0
    1|0
Yükleniyor...