Çok sevdiğiniz köğeğiniz bir gün evden kaçsa

Bir kaç gün sonra eve dönse ve döndüğünde hamile olduğunu farketseniz ne ysparsınız?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Belime silahı takar kim hamile bıraktıysa bulur kafasına silah dayayıp '' bizim kızın namusunu temizlemesini '' ister tehdit ederdim..Zorla nikah kıydırırdım..:))

Şaka bir yana, yapacak birşey yok..Olan olmuş.. Gebeliğini en iyi şartlarda geçirmesini sağlar, bakım, beslenme ne gerekiyorsa en iyisini yapar, doğumdan sonra sütten kesilmelerini bekler sonra da sahiplendirmeye çalışırdım..

Zaten köpeğim olsa böyle birşeye sebep olmamak için kısırlaştırırdım..En güzeli tedbiri baştan almak..

0|1
    1|0
    • Biraz önce çarşıda kadın köpeğini gezdiriyordu.peşine sokak köpekleri takılmış.kadın bırakın köpeğimin peşini siz ev köpeği değilsiniz diyodu:))o kadar önemliyse sokağa niye çıkarıyorsun dimi ama.evde kısmetini beklesin o zaman

• '' benim kızım serserilerle takılamaz '' :)) köpeklerle konuşan kadın :)

• teşekkür ederim gül için :) 5*

Kızlar Ne Diyor 8

• Kimden peydahladın lan bu çipi? diye sorardım önce. Sonra o bana beni kandırdı duygularımla oynadı falan derdi. Sonra namusunu temizlemesi gerektiği için gider o köpeğimin hayalleriyle oynayan dğer köpeği bulur töre baskısıyla evlendirir düğünlerini yapar millete de erken doğum diye yuttururum.

0|1
    0|0
  • Köpeğim erkek. Ve neyse ki evden kaçma huyumuz yok.

0|1
    0|0
    • Kaçsaydı kapına dayanırlardı öyleyse. namusumuzu temizle diye.

• kurban olduğum eve dönmüş ya nolursa olsun.. bakarim onada yavrularinada :)

0|1
    0|0
  • Namusunu kim kirlettiyse getir evleneceksiniz diye sert çıkarım..

0|1
    0|0
  • Ben seni boyle mi yetistirdim ?

0|1
    0|0
  • bulur döve döve eve getiririmm

0|1
    0|0
  • babasını bulurum ona bunu kim yapmış :D namus meselesi :D

0|1
    0|0
  • Kısırlaştırmamışsam zaten üremesini istiyorum demektir ki bu durumda üremesi onun için en sağlıklısıdır. Öncelikle bir veterinere götürürüm, neler yapmam gerektiği konusunda net bilgiler alırım ve ona göre davranırım. Aile daha da genişlesin istemiyorsam doğumdan sonra kısırlaştırma yöntemini kullanırım.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakıp sahiplendireceksin.

0|1
    0|0
  • hayırlı muğurlu olsun :D

0|1
    0|0
  • eve alırım tekrar

0|1
    0|0
  • Kaçtığına göre o beni sevmiyor demektir

0|1
    0|0
  • Bir canlının doğacak olması beni heyecanlandırır. Yavrulara sahip bulurum.

0|1
    0|0
  • beslemeye devam ederim var kopegım ama erkek :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...