Deep-house,Trance,House,POP müzik ..........

Deep-house,Trance veya House müzik seven var mı aranızda?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Tiesto, Avicii, Hardwell, R3hab, Borgore, Ummet Ozcan, DVBBS, Armin Van Buuren, Borgeous ve bu liste uzar gider :) Bide Martin Garrix animals parcasindan sonra herkes kendini housecu sayiyor bu aralar :D:D

0|2
    0|0
    • Adam Soha da var ise aralarinda Süpersin :)

• Bu benim eski hesabımdı :) şifresini unuttuk :) ADAM K ve SOHA SÜPERDİR! <3

• En ünlüsü bu zaten filmi de var bunun

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba genellikle arabesk dinliyorum ben o söylediğin türleri de hiç duymadım. Iyi akşamlar

0|1
    1|0
  • Arabesk rap dinliyorum adfsf

0|0
    0|0
  • var tabii, electronik müziğin her türünü seviyorum :)) martin garrix'in parçalarına bayılırım. Martin Garrix & Jay Hardway - Wizard dinlemediysen mutlaka dinle derim :))

0|0
    0|0
    • :D onu biliyorum canım. Onlar dinlediklerimin yanında Junior .Biraz değişik şarkı felan biliyorsanız link atın lütfen. Çünkü ben heryere MP3'üm ile giderim. Müziksiz yapamıyorum hele ki yukarıda saydıklarımı dinlemezsem down olurum

• yoo kullanıyorum da.. dediğin şeyi copy paste yaptım ikincisine tıkladım .. onu indirmem mi gerek ?

• e tabi ki de indiriceksin seyret diye vermedim ismi heralde yani asdfghjk al link indir işte link

Erkekler Ne Diyor 9

• pop hariç. tranceın psychedelic trance, goa, psytrance, psychill.. alanlarında iyiyimdir. zaten dinleyeni pek yoktur. keşfedilmesi gereken bir vahadır, tavsiye ederim.

house da severim ama abartılı diyemem. deep-house iyidir. deepin her türlüsü iyidir. melodik olduğu sürece veya duygulara harakete geçirecek sesler ve ritimler yakalandığında house tadından yenmez. ama hiçbiri bir psychill etmez :) dur aklıma gelmişken buradaki profile last fm profilimide ekleyim :)

0|1
    0|0
  • :) madem sekerden daha tatlısın gül ozmn herkes patlasın

kim sevmez helede electro house ise :)

0|1
    0|0
  • eğer trance istiyorsan uplifting trance dinle son zamanlarda trance music yapılmıyor ününler tarafından electro house döndürdüler tarzlarını

0|0
    0|0
  • Techno Trance - RnB - House Music ve İlahi :D

0|0
    0|0
  • hepsini dinliyorum

0|0
    0|0
  • kardeş türküler bög <3 :D

0|0
    0|0
  • Sander van Doorn - Love is Darkness