Din sizin icin ne ifade eder?

islamiyete bagli bir hayatmi sürdürüyorsunuz? dininize ne kadar baglisiniz?.. degistirmeyi hic düsündünüzmü?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Soru ; Din ne ifade ediyor.

Cevaplar ; Müslümanım namaz kılıyorum, oruç tutuyorum falan.

Bu müslümanlardan zarar gelmez lan valla bak :)

1|0
    0|2
    • Yurdumun insani iste yerim ya

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayatıma yön veren ve gururla her yerde haykıra bileceğim, Rabbime Müslüman oldugum için şükr edeceğim kadar önemlidir..

0|0
    0|0
  • Kendi içinde kalıp başka hiçbir şeye bulaşmaması şart olan olgu..

0|0
    0|0
  • İslam inancına mensup değilim.Kendi dinim kişiliğimin ve varlığımın yarısını oluşturuyor ve dinimi değiştirmeyi hiç düşünmedim benim inancım benim düşüncelerim.Dışarıdan başka bir etkene yer vermem bünyemde.

0|0
    0|0
  • Şeytan kilisesine kalbimle bağlıyım.

0|0
    0|1
  • Din benim özelim

0|0
    0|0
  • dini okadar fazla düşkün değilim

0|0
    0|0
  • AKP oy verdim

0|0
    0|0
  • eskiden din benim için herşey demekti ama tayyibi gördükten sonra dinimden soğudum ve artık din maalesef sadece bir küfür aracı oldu,bunların yüzünden

0|0
    0|0
  • elhamdülillah ibadetlerime dikkat ederim

namazı kılarım ama sadece namazkılmakla olmuyor o zaten olmalı borçtur

yanında ekstraler olmalı ki bonusları toplayabilelim

0|0
    0|0
  • benim için anlamı yok bağımsızım

0|0
    0|0
  • inancın bile sınırı olmalı sapıtmaya doğru gidersen bir zaman sonra bunlara dönersin link

0|0
    0|0
  • namaz kılıyorum. oruç tutuyorum

ve hiç düşünmedim . allah korusun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben birkac sene once dusunmeye, bir seyleri yorumlamaya, aklimla bir olmaya baslamistim ve bu hakkinda dusundugum seylerden biri de din idi. Oncelikle kendi dininiz hakkinda sorgulamaya basladiginiz zaman delirebiliyorsunuz. İnanmadigim vakit de oldu amaşu aninaniyorum. Tabii kafamda binbir dusuncelerle. Sadece kotu olan, dinimin olumsuz yonlerini buldugum dusuncelerimi bir kenara birakip dosdogru bir yol izliyorum. Seffaf. Umursamiyorum eksiklikleri, olumsuzluklari.

ölümden cok korkuyorum. cok gizemli. Kimse ne olacagini bilmiyor sonunda. Ve ben inanarak kendimi avutuyorum diyebilirim. Cunku cennete gitmek istiyorum. Kim istemez ki? Bu yuzden dinin, insanlarin iclerini rahatlatan, umut ve huzur kaynagi olan bir tercih meselesi olduguna karar verdim ve ben huzurluyum. Ayrica felsefe sinavindayken bir test sorusu vardi. Soruda bir filozofun sozu yazmaktaydi. Beni anlatiyor demistim. İste soyleydi:

"tanri var ise ve beni izliyorsa ona inanarak hicbir sey kaybetmem, aksine kazanirim. Eger tanri yoksa da vahiy sagolsun."

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum hicbirine.

0|0
    0|0
  • Elhamdulillah Müslümanım dua etmeyi şükretmeyii seviorum dier dinlere saygım var ama bizim dinimiz en güzeli bence

0|1
    0|1
  • İnsanların yarattığı bir şeyi ifade eder

0|0
    0|0
  • din toplumun afyonudur :)

0|1
    0|2
Yükleniyor...