Çocukken hiç kayboldunuzmu hiç?http://www.karsigazete.com/yerel/sariyerde-35-yasindaki-pamir-kayboldu-h2318.ht

Haberi olmayanlar için link veriyorum ...Peki siz Çocukken hiç kayboldunuzmu kısa süreliğine de olsa?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ohooo kaç defa. Marketlerde fix kaybolurdum bir kere. Artık o kadar alışmıştım ki kendi kendimi anons ettiriyordum görevli bulup.

0|1
    0|0
  • 3-4 yaşlarındaydım annem her gün dedemler bırakırdı beni akşam da alırdı. Ben de bir gün dedemlerden kaçıp eve gelirken kayboldum sanmışlar sonra yarı yolda bulmuşlardı beni.

0|1
    0|0
  • kızılayda kaybolmuştum 6 yaşında

0|0
    0|0
  • halam kitap bakarken ben de kendime bakıyım diye kaybolmuşum

sonra anons yaptırmış biri yakalamış hemen beni

0|0
    0|0
    • beni de küçükken at arabalı çöp toplayıcıları vardı onlar götürmeye çalışmıştı bir kez:)

• Pamir kayıp hala bulunamamış dünya kadar tv kanalı var sadece 1 tanesi canlı yayın bilgi veriyor .twitter ı kapatmaya çalşıyrlar flan Ülkenin yarısı uyuyor çok yazık

• evet yeni gördüm onu da. bulunur umarım sag salim bir an önce

• Ulan ne pamirmiş.sanki t.c de birtek pamir kayboldu anasını sataym.eminönünde motora binerken bebegini düşüren kadına neoldu bugun.bi çapan var ama neyse parsa pulun herkes kulun .hiç kaybolmadım

0|0
    1|1
  • 10 sene önce 10 yyasinda antalyada dandik bir tatil yerine götürmüsdü babam bizim, bende can skintisindan gezinirken yolumu kayib etmisdim, bir saat sonra babamgil anca farkina varip beni bulmuslardi.. ama bir ton dayak yedimm beaaa

0|1
    0|0
  • markette annemi kaybedip ağlamaya başlamıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Annem pazara gittiği sırada evden çıkıp bir sokak ötede ki ninemlere gitmişim. Yaşım da o sıralar 4-5 miş.

İnanılmaz ama gerçek...

0|0
    0|0
  • Kızılay'da kaybolmuştum , gittiğimiz dükkana geri dönmüştüm babam ordan almıştı :D

Başka vukuatım yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...