Üniversite tercihleri çok önemliymiş bunu gördüm.

Ben bölümümden memnun değilim. Dersaneye yazıldım bugün. 2 aylık bir süreçte neler yapablrm ? Nasl çalıssam bilmyyorum.

Güncellemeler:
1.sınıfım.
Sayısalım

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini fazla kasmamalısın. Aman hemen olsun şunu yapayım bunu yapayım dersen muhaffak olamazsın kardesim. Sakin ir şekilde programlama yap kendine. Her derse 2 saat calışma suresı ayır ve her ıkı saatte bır hava degısıklıgı yap. Bol bol su iç vucudundakı stresı atması için. Eğer imkanın var ise derslerıne bahce gıbı toprak bır alanda yapmaya calıs. Vucud elektrıgını dengeler ve zıhnının acılmasını saglar. Şimdiden başarılar dilerim kardeş.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yorum için.

• Evet haklısınız. Tvy le aram yok. Bi beni böyle sevi izliyorum. Sevgilimde yok :)

• bu yasta olmasnda zaten kardesım. önce okulunu bıtrır sonra onlar sana gelır zaten:)) kız pesınde kosan mal cok :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bölümün neydi ?

cok az zamanın var günde 8 saat calışsan anca

0|0
    0|0
    • Hemşirelik

• Kötü bölüm. Kmseye tavsye etmeyn. Garanti meslek dyede olmyo yani

• kötü kısmını anlamadım. zor gibidir. ama büyük sehirlerde. diger sehirlerde cok zorluk cekecegini sanmam

• Bence seneye ki sınav için hazırlanmalısın. Sebebi ise bence 1 yıllık hazırlık süreci daha iyi olacak senin açından bacım.

0|0
    0|0
  • deneme deneme deneme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 ay kesinlikle yetmez. anca seneye için hazırlan derim.

0|0
    0|0
  • neyden giriceksin sınava sayısal mı sözel mi dil mi?

0|0
    0|0
    • Sayısalım

• sen gene kaydını sürdürmeye devam et bu yıl bir yer olmazsa diye yedekte kalsın. ben de aynı şekilde bıraktım ve tekrar giriyorum sınava kayıt paramı yine de ödedim oraya hayatta gitmek istemememe rağmen.

• Derslere bile devam edicem canm. Kaydımı sildirmedm

Yükleniyor...