Bdp vekilleri neyin kafasını yaşıyor ??

Arkadaşlar hani hayali haritaları varya ? orada Erzurum,elazıg,erzincan,kars,malatya,ardahan ve ıgdır'da var,anlamadıgım nokta,erzurumda,elazıgda,erzincanda Mhp akp ile çekişiyor,karsta 1.parti,ardahan ve malatyada yok denecek kadar oy alıyorlar,ıgdırda 5 bin azeri akpye oy vermesine ragmen 200 oyla şaibeyle belediyeyi kazanıyorlar sonrada bu illeri hayali haritalarında gösteriyorlar,şimdi sormak istediğim nokta,bu illerde miting yapabilirmi merkezde bdp?

• Yapamaz
    67% (2)75% (3)71% (5)Oy Ver
  • Yapar
    33% (1)25% (1)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Özerklik istedikleri iller Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Hakkari, Diyarbakır, Batman, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl, Ağrı, Van, Iğdır, Kars, Ardahan var diye biliyorum ben. Gülten Kışanak'ın taleplerini sunduğu harita böyleydi. Azerilerin Akp'yi destekleyeceklerini pek sanmıyorum Akp'nin tutumundan dolayı. Ama şunu da eklemek istiyorum, Akp özerkliğe karşı tutum alan bir parti değil. Yani Akp'yi desteklemek özerkliğe karşı olmak anlamına gelmiyor Akp seçmeni bunun farkında değilse derin hayal kırıklığına uğrayacak bir 10 yıl sonra.

0|2
    0|0
    • ıgdır'ı benden iyi bilemezsin hanımefendi 5 bin azeri oyu akpye gitti, genel seçimlere bak kim kazanmış

• Kızan, evet dedem öyle derdi küçükken, küçük çocuklar için kullanılıyor ama daha çok :D Şu an İstanbul'dayım okul için ama memur çocuğu olunca bayağı yer gezdim.

• Himm goreviniz ne peki .d

Kızlar Ne Diyor 3

• Erzurumda yapamadılar gerisini bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Irksal az gelişmişliklerinin kafasını yaşıyorlar

0|2
    1|2
    • :D haksızmıyımdediklerimde ? elazıgda bdp il binası yok, 2 sene öncetuncelide askerdim ktm için elazıga gidiyodum tam o sırada 13 asker d.bakırda şehit olmuştu bdp il başkanını dövdüler 5-10 kşi vardı diğer bdpliler linç ediyorlardı polis bırakmadı

• ırkçı olduğun için +1 her Türk kızı senin gibi olmalı

• aynen halkımız bunun bilincedede değil yazık

• bu ayrımcılığı onlar başlatmadı. cumhuriyet kurulduğundan beri başlarına bomba yağdırıldı. çıcukları öldürüldü, köyleri boşaltıldı, zindanlara tıkıldılar, işkencelerden geçirildiler. tek sebebi vardı asıllarını inkar etsinler ve zorla Türk olduğunu kabul etsinler. buna hangi millet olursa olsun karşı çıkar ve kendini korumaya çalışırdı. siz olsanız bunları yaşasanız ne yapardınız çok merak ediyorum?

0|1
    2|2
    • devlete isyan ederseniz sinek gibi geberirsiniz

• ne alakası var,bisürü kürt ülkücü var onlar tarihlerini bilmiyormu? biliyorlar tabi onlar niye hainlik yapmıyor ozaman

Erkekler Ne Diyor 8

• Ayran

0|0
    0|0
  • cehalet,cahıl ınsanlar kullanılır atılır.. kondom gıbı bırsey işte..

0|0
    0|0
  • yapar neden yapamayacakmış?adamlar kürdistan diyor sen miting yapabilirler mi diyorsun

0|0
    0|0
  • akp yapıyorsa onlarda yapar

0|0
    0|0
    • elazıgda bdp il binası yok merkezde,adamlar 2 sene önce bdp il başkanını öldürüyorlardı.

• "Güneydoğu bizim, Türkiye hepimizin" diye kendilerini darı ambarında sanan hayvanattan ne beklersin... :)

0|0
    0|0
  • Eyalet sistemi,özerklik diye diye asıl sorunu unuttular.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama urla da konvoy yapanları yörüğün harman olduğu Fethiye"de görmek isteriz

1|0
    0|0
  • Dedigin gibi hepsi hayal,malatya da yapamazlar,marasta da yemez diger illeri bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...