Mujdat gezen tiyatrosu hakkinda bilgisi olan, gitmis olan?

Müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro bölümüne katılmak istiyorum oynamak için ücretleri hakkında bilgisi olan var mi? İnternette bulamadim da, bir de daha önce orda olan var mi?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bende gitmeyi düşünüyorum aslında ama benimde bir fikrim yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Selam. Öncelikle merhaba. Mujdat Gezen Sanat Merkezine giden herkes boş kalmaz. Cast ajanları ile boşuna ugraşmayın.. Para tuzagı.. Şafak sezer, Nuri Alço, Müjdat Gezen gibi sanatçı hocalarla gorusuyorum. Mujdat gezen sanat merkezi hakkında bilgi vereyim size bilmeyenler için.. Öncelikle 4 yıllık egitimi var yetenek sınavı ile alınır ve burslu olanlarda vardır. çocuklara ucretsiz aktiviteleri vardır. Yaz ve kış olmak uzere yılda 7 aylık egitimleri vardır. Yaz Kursu Mart da açılıyor. Kış Kursu ise Agustos ayında açılıyor. Toplam 7 ay suruyor. Binlerce kişi başvuru yapıyor. Fakat okulun kapasitesi belli kapasitesi kadar ogrenci aliyor ve yetistirdikleri ogrencilerin hicbiri bos kalmaz. Diploma verilir. ilker ayrik da msm ogrencisidir ve niceleri.. Ben bu sene Aksam okuluna burslu girecegim. Ucreti konusu ise Aylık 375 Tl. 7 ay boyunca. Umarım yardimci olmusumdur. ve son olarakda eger para verip tiyatro egitimi alacak iseniz. paranizin hakkini almak istiyorsaniz Mujdat Gezen sanat merkezine basvuru yapin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...