YABANCI DİL HAKKINDA BİLGİ

arkadaşlar ingilizcem iyi ama speaking yok. konuşmayı geliştirmek için neler yapabilirim? bu konuda bilgisi olanlar lütfen fikir verin. şimdiden teşekkürler :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• skype arkadaşı bul kendine ben öyle yapıyorum ukraynalı bir arkadaş ile konuşuyorum iyi geliyor geliştiriyorum telafuzu konuşmayı aksağanı oturtuyorum

0|0
    0|0
    • skype'tan başka uygulama önerebilir misin?

• skype yükledim fakat kişileri nasıl bulacağım arkadaşlarımı otomatik bulamaz mıyım?

• yok arkadaşım bu öyle birşey değil skype telefonun ücretsizi gibi düşün sadece sesli veya görüntülü konuşmak içindir. arkadaşını bulup oraya davet ediceksin ben öyle yapmıştım uzun zamandır girmiyorum o da ayrıda

Erkekler Ne Diyor 6

• busuu iyidir veya livemocha

0|0
    0|0
  • yahoo chat takıl

0|0
    0|0
  • Pratik yapabilecegin birilerini bul ornek sultanahmete git oradaki turistlere yardimci ol hem konusmani gelistirirsin hem yeni arkadas edinirsin

0|0
    0|0
  • girlsaskguys.com a uye ol yavas yavas ilerletirsin :p

0|0
    0|0
  • afferin speaking yazarak ingilizce bildigini gosterdın bizlere ne mutlu sana şampiyon.

0|0
    0|0
    • eğer bölüm okusaydın ydler arasında konuşmaya speaking dil bilgisine grammar dendiğini bilirdin :)

• ing dıl edebıyat mevzunuyum bnle ıletısıme gec :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ingilizceni ne kadar geliştirirsen geliştir 30 years'a ( otuz years) dediğin sürece 0 'sın dsdfgdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...