Secim ve sonrasi.....

Arkadaşlar iyi ya da kötü bir seçim sürecini atlattik ama aklımı kurcalayan bir şey war. Acaba oyların sayımında gerçekten hile yapıldığına inanio musunuz ? Haberlerde ,çöplere atılmış oy pusulalari bulundu gibi haberler gördüm ,sizce bazı illerde oy sayımı tekrarlanmali mi ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• yahu o oylar sayılırken her partiden birisi oluyor. eşek başı mı bunlar o oylar sayılırken ?

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ortalığı karıştırmak için yaptıkları hamlalerden biri.Sıkı durun yakında gezi parkından büyük eylemler için start verdiler.Seçimle yıkamadıklarını kargaşa ile yıkıcaklar akıllarınca.Ve malesef burada kullanılan gene biz gençler oluyoruz oyuna gelmeyelim.Türkiye 80li yılların anarşisine çekilmek isteniyor.Sonuçta sen ben kaybederken birileri gene ceplerini doldurucak.

0|2
    0|0
  • evet inanıyorum ben

0|0
    0|0
  • offf yalan hepsi anasını satıyım, her partiden kişi var orda. ne diye duruyolar, seyretmek için mi gitmişler?..işte biz böyle kişilere yenilgiyi kabullenemeyen ya da kendilerine yediremeyen zavallı embesil topluluğu demekle yetiniyoruz..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben inanmıyorum.hile olsa yalovayı alırdı akp.bu oyları sayanların mallığı partiye mal ediliyor bence.inanıyorum oy çalındığına.

şişlide chp adayı %65 le kazanmış.bundan konuşan hiç yok.yok öyle bişiiii yaaa.

0|1
    0|0
  • Her oyunda bir hile vardır. Ne kadar adalet sağlamaya çalışırsan çalış güçlü olan her zaman adaleti kendi lehine kullanmasını biir. Monopoly'deki düz mantık, banka her zaman kazanır.

0|0
    0|0
  • Neden sadece yanmış CHP oy pusulaları var? Neden MHP BDP ya da başka partinin oy pusulaları yanmamış? CHP'nin arkasında Cemaat olduğu için AKP bu seçimlerde kazandığı için sadece yanmış CHP oy pusulaları gösteriliyor. CHP kazansaydı bunlar olmicaktı. Kazanamicaklarını anlayınca bu komploları AKP üzerinde oynadılar. AKP hakkıyla kazandı kim ne derse desin çünkü adam mitingte bile 2 milyon insan topluyo, türkiye genelini siz düşünün

0|0
    0|0
    • İtirazları yapan sadece CHP değil ki. Ağrıda, Adana'da ve birsürü ilçede Akp itirazları var. Hatta ağrıda 13 kez sayım yaptırdı AKp. Doğuda BDP'nin çok ciddi itirazları ve sonuçların şaibeli olduğuyla ilgili iddiaları var. Daha seçim akşamı Ceylanpınarda, Bİrecikte sonuçlara itiraz eden BDP tabanına müdahale oldu. Üstelik sorun yanmış pusulalar değil sadece. Tutanakların aktarılma aşamasında problemler var.

Yükleniyor...