Ateistler artık terörist sayılacak !

Bu karar Suudi Arabistan da alındı.Bundan sonra çıkarılan kanuna göre ateistler terörist muamelesi görecek ve 20 yıla kadar hapisle cezalandırılacak.Bu uygulama hakkında fikirleriniz neler ? Türkiye de uygulamaya geçmesini ister misiniz yakın zamanda ? link

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Coğu arap ülkesinde dinden cıkana ölüm cezası var.

müslümanların kendi kitabında da diyor hristiyanları, yahudileri dost edinmeyin edinenlere allah ona dost olmaz diye. Ayrıca bir sürü hadiste var dinden cıkaranı öldürün diye.

Birde hosgörü dini deniliyor ama lafta..

Son sorunuda anlamadım neden uygulamaya gecmesini sordun,yoksa öyle bir niyetin mi var :(

0|1
    0|0
    • akp zihniyetini hedef aldım orada da kimse oltaya düşmedi

• vallaha öyle böyle üzmedi beni şerefsiz.ömrümden yıllar verirdim hiç düşünmeden :) ben artık uyusam iyi olacak.iyi geceler ve teşekkürler :)

• Sanada iyi geceler uykular :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye'de bu karar alinamaz. din birliği olan bir yer değil. olan Türk vatandaşlarıni da k aybeder ~.~

0|1
    1|0
  • Rte zaten bu tür şeylere sempati duyan birisidir. Ve el-kaide'yi ülkeye sokan'da odur.

Tc'nin halkına zarar vermesi için. Bizzat kendisidir suçlusu.

0|1
    1|0
  • Oraya göre normal hatta çok yerinde karar.Türkiyede olmasın ya ben çok egleniyorum onlarla:))

1|1
    4|2

Erkekler Ne Diyor 9

• İslam devleti değil de bir Ateist devleti olsaydı eminim ki Din yasak olurdu.

Ateistlerin yapamadığını güç elindeyken Müslümanım diyen imansız kitle yapmış.

Bir farkları olduğunu düşünmüyorum.

0|1
    1|0
  • Bütün dünya ülkeleri birleşip şu Arap ırkını (Türk vatandaşı Arapları demiyorum) temizlemek istese seve seve asker olarak katılırım..

Dünyadaki en pis, en iğrenç, en geri kafalı ve aptal ırkı Araplardır.Onlar dışında sevmediğim bi' ırk yok.

Not:Irkçı değilim <3

1|3
    3|1
  • Tabi bencede yanlış bir uygulama ama bide şöyle düşünün. Bütün herkes ve çoğu ülkeler bu karara tepki gösterirken. Hristiyan bir ülkede Müslüman olmanın terörist gibi algılanmasına kimse tepki göstermiyor ama. Yıllardır batı ülkelerinde Müslüman olan insanlar hakarete uğradı terörist gözüyle bakıldı ama buna hiç bir ülke tam bir tepki göstermedi.

Onun için bu uygulamanın doğruluk derecesi nedir diye sorulursa eğer. Bu anlattığım şeylere göre konuşmak gerekirse eğer çok normal bir uygulama derim.

1|0
    0|0
    • malesef o algıyı oluşturanlar kendilerine müslümanım diyen terörist gruplar.

• Ama batılılar bunu genele yaymaya hakları yok. Hem batı kadar daha terörizmi destekleyen bir güç daha yoktur.

• vahabilerden başka ne beklersin ?

aynı bizdeki şeriat istiyorsan vahabi arabistana gidin diyen kafalarla aynı kafayı yaşıyorlar.

0|1
    0|0
  • Kuran'ın hükümlerine göre gayet doğal bir şey. Müslümansan Kuran'ın hükmüne göre yaşarsın, yaşamıyorsan değilsin. Kitap "inanmayanlar cehennemde yanacak" diyorsa, hadisler "bulduğunuz yerde öldürün" diyorsa olacak elbet.

"%99 müslüman Türkiye"nin müslümanlığı başka türden olduğu için böyle bir yasa bizde olmaz. Herkes kendince müslüman işte

0|0
    0|0
    • son seçimlere göre ülkenin %55 i müslüman

• Siyasi partiler düzleminde bakarsanız yanlış olur. CHP'ye oy verenler arasında da dindarlar var, AKP'ye oy verip hiç namaz kılmayan kişiler de var, bu işler karışık. Ekonomik çıkarlar işin içine giriyor

• Önce gitsin ADAM GİBİ müslüman olmayı becersin de sonra gelsin bu kararı versin! Mısır'da müslümanların ölümüne sebep olan caninin gözü dönmüşse bu islamın değil, onun sıkıntısı!

1|0
    0|0
  • Ateistler olmayan inançlarını başkalarına aşılamadıkları sürece fikir ve düşüncelerinde özgür olmalıdır.

1|0
    1|0
  • Ateizmin temelinde kendi iradesi dışında başka bir iradeye boyun bükmemek , başkalarının inandığı şeyleri baltalamadan kendi görüşlerini ifade edebilmektir. Asırlardır ateizm vardı. Günümüz de ateizm'i bir düşman toplum olarak gösteren bazı densiz ve bilgisiz provokatör insanlardır. Ateizm'i gerçekten araştırıp benimseyen insanlar , diğer insanlara zarar vermez.

0|0
    0|0
  • Bence iyi bir karar değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...