Yavanci dizi onerisiiiii

ya gossip girl gibi ya da ne biliym baska boyle genclik yavanci dizileri oneriniz varsa bekliyorum

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• anam bırak sen gosipi mosipi ''saraydaki mücevher, denizler imparatoru, jumong'' bu 3 ününde internetten türkçe versiyonlarını bul izle. Bu dizilerin hastası olur gece gündüz kore dizisi ararsın internette.

0|0
    0|0
  • dawson's creek izle

0|0
    0|0
  • yavancı dızı bılmıyorum

0|0
    1|0
  • gossip boyz u tavsiye ederim.

0|0
    1|0
  • Gençlik tarzı diziler aşırı sıkıcı ve saçma geliyor bana tam ergen işi. Onun yerine The Walking Dead, Breaking Bad ve Family Guy öneririm.

0|0
    0|0
  • ne tarz istiyorsun ki? game of thrones, fringe. breakin bad diyeceğim bunları biliyorsundur büyük olasılıkla

0|0
    0|0
  • Skins

0|0
    0|0
  • Supernatural ;) dene anlarsın

0|0
    0|0
  • yavancı diziler çok yavan oluyor be, ve zaten ben yavancıyım

0|0
    0|0
  • taht oyunları

dexter

bunları bitir gel yenisini söyleyeyim ;)

0|0
    0|0
  • Smallville bilim kurgu fantastik ve suparman seversen tam senlik :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Veronica Mars (gençlik/polisiye) : Şahane bir dizidir

Pretty Little Liars(Gençlik/polisiye) :: Bu da favori 10'a girer sanırım benim için

90210(Gençlik/entrika): Bu aslında önereceğim kalitede bir dizi değil normalde ama Gossip Girl'e konu olarak en çok benzeyen olduğu için yazıyorum. Gossip girl'in Beverly Hills versiyonu. Doğal olarak daha az stil sahibi kızlar var Upper East Side'a göre ama en az Gossip Girl'deki kadar görgüsüz ve entrikalı yaşam tarzına sahipler.

0|0
    0|0
  • Gençlikse

The O.C

90210

0|0
    0|0
  • The Carrie Diaries, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars şiddetle öneririm izle pişman olmazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...