Limitless filmi için; eleştiri, ve beğenilerinizi alabilir miyim?

Bu tip filmler çok hoşuma gidiyor.Filmin soundtracklerini çok beğendim ayrıca.Konusu ve filmin gidişatı aslında biraz eksik kalmış...sallapati gibi duruyo şöyle uzaktan bakınca..ama yinede kendine bağlayabiliyo.. sizce ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• izledim.

de niro için izledim denebilir.

fikir güzel ama bu fikri işleyiş pek olmamış ama yine de çerez film katogorisine soktuğum filmdir kendisi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konusunu beğenmedim

0|0
    0|0
  • Geçen sene izlemiştim. Sonunda bir soru yaratmıştı kafamda. Güzel diye düşünmüştüm ama sadece konusunu hatırlayabiliyorum şu an.

0|0
    0|0
  • Filmin konusu Olasılıksız'a benziyordu. Kitap hakkında bir arkadaşla konuşurken, o önermiş ve öneri üzerine eklemiştim. Sürükleyici gelmişti bana da, sevdim.

0|0
    0|0
  • içeriğine bakıp izlemekten vazgeçtiğimi hatırlıyorum ama içeriği hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • favorim filmlerimin arasında olan bir film...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şimdi bu hapların hep olumlu kısmını göstermiş olumsuz kısımıda var

bu hapı attıgında adam beyni cok iyi calışıyor

ama hapın etkisi geçtiginde vücudun gösterdigi reaksiyon cok kötü zeka seviyesi normalinden de cok düşer o yüzden bazı hapların düşüşleri cok kötüdür

ayrıca düşüş yaşamak istemessen yeni bir dozaj almak zorundasın

bu da müptelalık getirir ve doz artırmada alışıklık bagımlılık getirir

anatem deki cogu insanın dedigi şudur merak ile başaldım yok bagımlılık yapmıyor

bence ne güzeli uzak durmak haplardan şunu unutmamalı beyinde hiç kullanılmamış binlerce uzantı var

0|0
    0|1
  • Çok ayrıntı aramamak gerek film izlerken.Eleştiri yapayım derken sıvıyanlar var.Film oldukça güzel her anlamıyla eksikte değil sıkıcı da değil hiç bir eleştirisel yönü yok.

0|0
    0|1
  • gayet surukleyıcı ıdı yanı...bıraz hayal gucu falan war ıste ınsan kendını yerıne koyuyor dıye we sonra ben neler yapardım dıye dusunuyor yanı kendını onda buldugun ıcın mukemmel gelebılıyor :)

0|1
    0|0
  • valla bi kere denemek lazım:DDDD

0|0
    0|0
  • Daha bir kaç hafta önce izlemiştim , gerçekten güzel bir filmdi.

0|0
    0|0
  • ben beğenmiştim filmi değişik bir konusu var ve sürükleyici

0|0
    0|0
  • Ölümlü dünya işte ;)

0|0
    0|0
  • güzel filmdi bence. fikir güzel zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...