Kredi kartı kullananlar ?

bugün arkadaşım bakmışta yıllık kart kullanım ücreti olarak 106 tl gelmiş sizede geliyormu ne kadar geliyor ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ben özel bir bankada calısıyorum ama yıllık kart ucretı 106 tl dıye bırsey yok. eger gold kart ya da afilli müşteri değil ise tabi ama bu yıllık kart ucretı ıcın ortalama 50 000 tl limiti olması lazım yıllık kart ucretı en fazla 80 tl dir. hesap işletim ücreti ile karıstırmıs olabılırmısınız o ayda 7 tl dir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim gold kartımın bıle o kadar degıl:) hatta dur aklıma ıyı getırdın otomatık odeme talımatı verınce her faturaya 15 lıra verıyolar para puan olarak o zaman kart beleşe gelıyor,bı bakınayım hele:)

0|0
    0|0
  • Kartımı iptal ettirmek istiyorum desin. Eğer iyi müşteri ise geri iade ederler. KK az kullanan biri ise kapatsın bundan sonra nakit çalışsın.

0|0
    0|0
  • O kadar gelmemesi lazım. Business kartlar falan var. Belki onlardandır ya da ek kart ücretiyle beraber o kadar gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın sallamış olmasın?

Benim kredi kartım A.E olmasına rağmen bana bile o kadar gelmiyor ?

0|0
    0|0
    • yok bugün bankaya gitti orda öğrenmiş ?

• O zaman banka arkadaşını resmen öpüyor. Bankasını arasın kredi kartımı kapattıracağım desin tekrar iade ederler aldıkları rakamı...

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın kaç yaşında bilmiyorum ama öğrencilerde o fiyat yarı yarıya düşüyor.

0|0
    0|0
    • 22 yaşında öğrenci değil normal çalışan

• çok yüksek bir rakam o ya.bende kullanyorum ama o kadar değil.40 falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...