Ankaralıları seven var mı ? (:

Ankaralı olup ta Ankara yı sevmeyen var mı ? Ankaralı olup ta Ankara yı seven var mı ? insanlarını , konuşmalarını nasıl buluyorsunuz ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara anlatılmaz yaşanır ama ankara'nın insanı mert olur delikanlı korkusuzdur hiç bir dostunu satmaz satana zaten ankaralı demiyoruz dışlanır arkadaş çevresinde ankaralılar genel olarak iyi olur yardımseverdir has anadolu çocugu olur kadınıda erkeğide ve asla çıt kırıldım tipler değildir hiç bir ankaralı !

0|1
    0|0
    • helal

• o yüzden kıskanıyorlar , ben gurur duyuyorum Ankara yerine angara demekten , her ne kadar k harfini kullanmasam da güzel oluyo (:

• kesinlikle kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Severim. Kendilerini de şivelerini de. Hele o Ahmet Kural'ın dediği yok mu "Angara bebesiyiz la biz" :D Güzel ya benim hoşuma gidiyor.

0|1
    0|0
  • Yaşadığım yerdeki insanların muhafazakarlığını ve bakımsızlığını sevmiyorum. Onun dışında sessiz sakin utangaç şehir, severim.

0|1
    0|0
  • Konyalıyım dedem Ankaralı

ama sevmiyorum ;)

bir arkadaş doğru siz'de bir şive var Türk olduğunuz halde keko li şivesi var .

0|0
    0|0
    • haklısın ne diyelim şivemiz işte .

• bazen keyif veriyor , mesela gülebiliyorum sebepsiz. Kusuruma bakma.

• kusura ben bakmam bakan bakıyo zaten

Erkekler Ne Diyor 13

• ankarayada ankaralıyada gurban olsun su sıvemızı begenmeyenler! panpa kanki ne jonjon? sevdıgımıze gardaş deriz olm biz...

link cebeci çankaya_d5e6ea636e0e48ab74a3ba68abaa6e89

o kadar...

0|1
    0|0
  • ben hiç sevmiyorum . konuşmalarıda iğrenç bu arada . başkent olacak bir de .adamlar bildiğin kürt şivesiyle konuşuyor .( ne yapıyon la ) . yeminle konyada yaşıyorum . konuşmamızın onlardan iyi olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|2
    • bende Ankara lıyım ama şive işte senin düşüncen .

• heryerin iyiside kötüsüde var

• herkes için söylemiyorum .yanlış anlamayın. ben tanıdıklarımdan bahsediyorm

• Ankarada yaşıyorum buraya beni bağlayan nedir sorusunu ne zaman kendime sorsam bir cevap bulamıyorum . Ama yinede yaşıyorum durum bundan ibaret :)))

0|1
    0|0
  • Davasını satan adama oy veren kısmı sevmiyorum

0|2
    1|1
    • orası da onları ilgilendirir kardeşim . herkes hür

• bizim sınıftan ankaralı bir çocuk var karı gibi dedikodu yapıyor,ilgi o*luğu yapıyor,korkar,pısırık,yavşak biri

ama aile dostu olduğumuz ankaralı bir aile var onların oğullarında böyle bir şey yok.

0|1
    0|0
    • kişilik ve karakter meselesi

• Ankaralıyım, severim memleketimi

0|1
    0|0
    • helal bizi bizden başka seven yokmuş onu öğrendim

• Memeleketimden memnunum Allaha şükür bahsettiğin kırmalar heryerde var

0|1
    0|0
    • haklısın . Ankara m başkadır toprağım

• severim kendilerini :)

0|1
    0|0
  • Yürümeyi bilmiyorlar. Müzik olayları iğrenç.

Ankara'nın ağır havasını severim sadece. Bir ara uğramayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • yürümeyi bilmiyolar derken ? müzik olayları nedir kardeşim . Ankara havasında oynamıyor musun ? ha oynamıyosan senin sorunun o zaman niye geleceksin Ankara ya ?

• angara sevilmezmi ''la'' :)))

şive falan demişsinizde bu keçiöreni falan baz almasak iyi olur :D

0|1
    0|0
    • fark etmez alsınlar Ankara taşıyla toprağıyla , insanıyla bambaşka haksız mıyım kardeşim ? (:

• aynen öyle valla İstanbul İzmir güzelde Ankara kadar ağırlığı olan bir şehir değil neyse o cahiller anlamaz boşver çok şaapmayalım şimdi :)))))))))))

• haklısın (:

• Ankara'nın kızları iyidir de erkeklerde oran o kadar yüksek değil.

0|0
    0|0
  • Ankarada okuyom Keçiören bölgesinde hayatımda gördüğüm en saçma inşaları olan yer "gardaş gel garıya gidek la " :P sanki mafya almış bir tane Tofaş arabası almış eleine cıgara saçları kirpi gibi geziyorlar sakın yanlış anlamayın :)

0|0
    0|0
    • öyleleri çok var onları bende sevmiyorum ama onların tarzı . bende Ankara lıyım ama tipim farklı benim gibi olanda çok .

• oralara çok gitmicen işte sıkıntı sende :D

• hayallerimin sehrinden uzagım

inşallah eylül'de görüscez orada olucam :)

0|1
    0|0
    • ovvv çok güzel inşallah ben 18 nisanda gidiyorum (:

• tümör var bende ve ameliyata giricem , masadan kalkma ihtimalım %20

ameliyata girmesemde 3-5 ay yaşıcam :(

ölüm cok acı kardesim cok

• Allah yardımcın olsun kardeşim benim .

Yükleniyor...