Orkestrada keman çalan ile üçgen zil çalan aynı parayı mı alıyor?

Çok Para Kazandırdığı Düşünülen 10 İş listesinde gördüm bu soruyu:) yanıtını bilen var mıki? :)

Liste burada: link

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet iyi para var gerçekten ama yapabilir misin ? gerçekten sorulması gereken soru bu yapabilir miyim ? burada bulunan 2 işi uzun süre yapmışlığım var .

-çay ocağı işletimi için 15 saat mesai sağlıklı bir beden ve zihin lazım ayrıca hiç bir lafa kulak asmayarak neşeli olmalısın (bizzat işlettim ) 3-4 bin tl rahat kazancı var .

- iddaa / ganyan bayii işletimi için öncelikle egolarını bir kenara bırakıp kendini tamamı ile işe vermelisin stress her daim hat safhada, para ile uğraştığın için ufak bir yalnış ile günlük kazancını kaybedebilir ya da müşterilerin ile kavga edebilirsin, dükkan merkezi bir yerde ve veresiye oynatmaya gücün yeterse sağlam para var ( veresiye oynatmazsan kazanım düşer kafan rahat olur :) bizzat işlettim )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O zaman kanun çalanla keman çalanla aynı parayı almıyordur .

Orkestra'da biri ne kadar ücret alıyorsa diğeride aynısını alıyor enstruman ayırt edilmeksizin :)

0|0
    0|0
  • geçen gene zili çalıyodum işte dediler sana para vermiyoruz:\

0|0
    0|0
  • Zil çalan karın tokluğuna çalışıyor.

0|0
    0|0
  • orkestrada çalanlar aynı parayı alırlar ancak şarkılar için önemli esntrümanlar, yani piyano gibi, kanun gibi veya çok yorucu klarnet gibi mesela diğerlerinden çok az miktarda fazla para alıyorlar onun haricinde kesinlikle aynı para.

Zili küçümsemesin kimse onu çalmak bir marifet işidir. Üçgen zilde nota ayarlamasını bir yapamazsa tüm şarkı gümler. Şaka gibi ama evet öyle.

(zil çalmıyorum :))) )

0|0
    0|0
  • Genelde verilen meslekler devamlı meslek değil. İnsanın yağmurda karda, sıcakda soğukta devamlı çalışabildiği iş olması lazım iyi para kazanması için

0|0
    0|0
  • cem yılmaz bifo yönetirken kemanda dam yırtınıyor, davulcu yarım saatte bir vuruyor aynı parayı alıyorlar gibi bir şey demişti.

0|0
    0|0
  • almıyordur

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı yok muahh o can sıkıntısı :D:D

0|0
    0|0
  • zil orkestranın en önemli parçasıdır

0|0
    0|0
  • ahahah güzel tepit :)))

yorumlarda güzeldi :))

5 *

0|0
    1|1
    • sen bir sus o.0

• ne yaptım da eksi veriyosun ki sen bana ama valla kırılıyorum :'(

• eşitlik önemli tabi..

bunu göz önünde bulundurman hoş :)

ama sonuçta yedim eksiyi :(

• zil çalanların yövmıyesi 75 keman çalan 245..maaş olarak kemancı 2800 zil çalan 1000

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel soru :) bir kere konserde dikkatimi çekmişti, zil değil de büyükçe bir davulu çalan yaşlı bir adam vardı. konser boyunca toplam 10 defa vurmamıştır heralde :) o zaman da güzel iş diye düşünmüştüm. devlet memuruysa aynı alıyodur :)

0|0
    0|0
  • BU DEVİRDE YA DAVULCUYA VARACAKSIN YA DA ZURNACIYA :))))

0|0
    0|0
  • almıyordur bence.

0|0
    0|2
Yükleniyor...