Insanlar neden gittikçe daha gergin oluyor ?

neden sürekli bişeyler yazmam için beni zoruluyorsun...Brezilya’da suçlular hapishanede 12 roman bitirirlerse , cezalarından 48 gün düşürülür.bizde bişey yazanlarda ceza evinde bişey okuyunlarda... beni zorlama sistem ...MERAK ETME hem yetereince uzun :))

• SANAL ORTAMIN KİŞİSEL MUTLULUĞU GETİRDİĞİNE İNANILIYOR...
    22% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • AİLE BASKISINDAN KURTULMANIN ÇOK GÜZEL BİR YOL OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜYOR...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İŞ SIKINTISI MADDİ SORUNLAR EĞLENCEYE VAKİT AYIRAMAMAZI SAĞLIYOR
    11% (1)100% (1)20% (2)Oy Ver
  • AİLE BÜYÜKLERİMİZİN SAYGINLIĞINI YİTRDİKLERİNİ DÜŞÜNMEYE BAŞLADIĞIMIZDAN DOLAYI...
    44% (4)0% (0)40% (4)Oy Ver
  • BAYRAM LARDA BİLE AKRABA ZİYARETİNE GİTMİYORUZ ÖLÜMLERDE TAZİYELERE BİLE KONSER OLUNCA ÜŞENİYORUZ HAYATIMIZ BİTİYOR TUTAMIYORUZ BUNUN BİLİNCİNDE OLMAK İNSANI SÜREKLİ DÜŞÜNCE FIRTINALARI YAŞAMASINA SEBEB OLUR DİZ NE DERSİNİZ ?
    23% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İş stresi ve yoğunluğu ön plandadır. Bir de sınav hazırlıkları, yapılan zamlar, geçim sıkıntısı birsürü seçenek var..

0|1
    0|0
  • şıklardan sonra bir bitkinlik bir esneme bir ne kasvetli adamsın

0|1
    0|1
  • D şıkkı net.

Bir annenin çocukları karşısındaki utangaçlığı.. yaşamayın derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• içeri girmek için çaba sarfediyorum.

0|1
    0|0
  • Yönetilen liderler ve silsile ile alt katmanlara doğru zincirmele gidiyor.

0|1
    0|1
  • Kişiye göre değişir bu durum kardeşim genel bir cevap bulman zor biraz :)

0|1
    0|0
  • Soruyu anlayamadım desem?

0|1
    0|0

• Insanlar neden gittikçe daha gergin oluyor ?

• İnsan çoğu zaman karşısındaki empati yapmadığı için gergin olur. Anlatamaz veya karşısındaki anlayamaz. Sonralarda baskın çıkma isteği artar ve çabuk sinirlenme gibi huylar türer. Bu psikolojiktir, insan bunu istemsiz yapar.

• İnsanların gittikçe gerginleştiğini nereden çıkardın ?

0|1
    0|0
  • tek sebep insanın verdigi deger karşısında gördügü ihanet insan oglu dogdugu zaman bir kalıp çelik gibidir yaşadıgı bütün acılar gördügü bütün ihanetler bütün kötü tecrübeleri kademe kademe bileyip belli bir noktadan sonra onu jilet gibi keskin kılıç yapar ki sabrı kalmaz bu noktaya gelinceye kadar ve öyle bir bilenmiştir ki kınını dahi keser

0|0
    0|1
  • bence cezaevindeki insanlara eğitim öğretim verilmeli ve ödüllendirilmeliler aynen . bu ülkede hiç bir başarı cezasız kalmaz aslan unutma

0|1
    0|1
Yükleniyor...