11 aylık kedi alışır mı ?

Arkadaslar dun gece 2 adet british shorthair sahiplendik ikiside safkan ve nerdeyse 1 yasindalar fakat biri hic insan yuzu gormuyor koltuklarin arkasina geciyor ve sabaha kadar kaliyor orda cok korkak severken tisliyor felan digeri evi bir 20 kez turlamistir fakat oda ani hareketlerde korkuyor ve kaciyor ayrica gelip sevdirmiyor acaba yeni geldikleri icin mi boyleler yani zaman icinde alisirlar mi bize cok uzuluyorum ikiside cok soguk hele bitanesi cok cok korkak daha eve geleli 1 2 gun oluyor ne kadar zamanda alisirlar bize bilgilendirirseniz cok sevinirim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kediler, zavallı kediler.. o tür hakkında bilgim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• alıskın olmadıgı yerden korkabılırlerde zamanla alısırlar ortama bulundukları yerde akıllı kedıler

0|0
    0|0
  • insana karşı mesafeli ola bilirler bunu değiştirmek kolay olmaz ama emek verirsen kiii sabır önemli burada.başarırsın ama pat diye olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaman verin. Bırakın onlar size gelsinler. Şuanki kedim 1 haftaya yakın benden kaçtı şimdi kucağımda uyuyor. Şöyle düşün; siz kocamansınız onlar minicik size yaklaşmaları için güvenmeleri lazım. Sakın atmayın büyük travma yaşıyorlar ev değiştikçe.

0|0
    0|0
  • Önce evin ortamına alışacaklar,tuvalet yerine vs. sonra sana alışırlar zaten merak etme sadece sabret.

0|0
    0|0
  • Bu ara en çok kullanılan kelimeyi ''kedi'' ilan ediyorum** :)

0|0
    0|0
  • Fazla üstüne gitme sevmek için falan

Biraz zaman ver önce yeni evlerine alissinlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...