Film izlemeyi çok seviyorum ama haddimi aşıyorum sizce ne yapmalıyım ??

Film izlemeyi cok seviyorum fakat asırı izliyorum günde 3,4 film izlediğim oluyor ( tabi boş vakitlerimde , evdeysem) .. Sizce bunun bir zararı var mıdır ?

Güncellemeler:
Mesela sinema filmlerini hiç kaçırmam eğer cok beğenirsem 2,3 kez gittiğim bile olur...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet öncelik zamanını boşa harcıyorsun radyasyona maruz kalıyorsun vücudun hareketsizce saatlerce durması sağlığına zararlı beyin egzersizi yapmanada engel boş boş bak zamanla diğer işler sıkıntı vermeye başlar üşengeç olursun filim için birçok işin yarım kalır yaklaşık 3 filim 5 saat yapar filimin içeriğide önemli psikolojine faydalımı zararlımı konuları filim içeriği sende bir davranış değişimi yapıyormu vb. yönde muhasebe etmen gerek zamanla sıkıntılı vaktini filimle geçirmende işe yaramaz psikoloğa git derim bu takıntı halini almış altındaki nedeni bulup gereği yapılmalı.

0|0
    0|0
    • Ne yalan söyleyeyim bazı filmleri izledikten sonra kendimi başka hissediyorum , olumlu ya da olumsuz sekilde olabiliyor...etkisinde kaldığım cok oluyor

• İnanki sıra dışı bu vb. süreklilik arz eden şeylerin altında başka nedenler vardır anlaman için psikoloğa danışmalısın sadece bu konu değil sen anlattıkça o sordukça değişir gidişat bilmediğin ya da farkında olmadığın şeyler çıkar zararın olmaz dene hayat tecrübe.

Erkekler Ne Diyor 8

• Asosyal olmaktan başka zararı olmaz bence

0|0
    0|0
  • soru başlığını " sevgilimi çok seviyorum ama haddimi aşıyorum sizce ne yapmalıyım ? " şeklinde algıladım.bu diğer alemden gelen bir işaret mi acaba ? mistik şeyler olacakmış hissine kapıldım hadi hayırlısı inşallah :/

0|0
    0|0
  • Vardır vardır.

0|0
    0|0
  • çok televizyona bakman iyi diyil gözlerinden sorun yaşarsın filmlerin etkilerindede kalabilirsin ruh sağlını bozmayacak kadar izleyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Televizyon veya dizi değil film izliyorum

• paranoyal aktivite mesela geceleri izle etkisinde kalırsın dimi aklından çıkmaz işte bunu kastediyorum

• Gözlere zarar be evladım.

0|0
    0|0
  • Zamanla ilgi alanın genişler keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • keyfine bak inan senden daha beteri var

0|0
    0|0
  • o dediğin olay bendede var film arşivi yapıyorum koleksiyonumda çok sayıda film var:D ama aynı filme 2-3 kez gitmem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz tembelliğin bir zararı olmaz. Keyfine bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...