İstanbul, Ankara, İzmir'de Urfa gecesi yapılan bir yer varmı?

Urfanın sıcak insanlarına selam olsun gecen sene urfada yapamadım içime oturdu şimdi gidemiyorumda bari diyorum urfalıların yaptığı böyle güzel bir organazisyonlar varmı?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Cinnah caddesi evren türkü evinde vardı afişi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Urfa'da Gülizar konukevi harikaydı. İzmir'de yok bildiğim kadarıyla. Ankara'da bazı Urfa lokantaları bazen sıra gecesi düzenliyor diye biliyorum ama adres veremem.

Sıra gecesinin tadı ancak tarihi bir Urfa konağında yer sofrasıyla yapılan eğlencede çıkar. Büyük kayıp, üzüldüm senin adına :((

0|0
    0|0
    • Adres vermektemi yasak yani

• urfa gecesi sadece mağarada muhteşeh olur hakancım ..

• Üç yılım Urfa'da geçti ama kimse bana bunu söylemedi. O zaman bu da benim için büyük kayıp olmuş. :((

• vardır

0|0
    0|0
  • Urfa gecesinin özelliği ney.

0|0
    0|0
  • memleketim için yorum yapabilirim.izmirde bornova park cafe de ortam yaratılıyor.bir de buca gölette pınar cafe de var.dönertaş da 3.sınıf bir lokantada da var ama ortam değişik oluyor.yine de çok zevkli ve sıcak sohbetler dönüyor.

0|0
    0|0
  • istanbulda var sana adres vereyim selamımı soyle ya da ara gununu al tamamdır

0|0
    0|0
    • aksaray horhor urfa zaman kebap salonu. madem izmir ankara istanbulda gitme sansın var urfaya gelsene seni ben gotureyim :P

• teşekkür ederiz ... vardır mutlaka

0|0
    0|0
  • Herşey yerinde güzel

0|0
    0|0
  • İzmir'de vardı sıra gecesi şeklinde yapan yer

0|0
    0|0
    • bi ara buluşup urfalılar gecesi olarak yapmışlardı tam anlamlı sıra gecesi fakat eğlence amaçlı türkü şeklinde gidebilceğin alkollü ortam bornovada büyük parkın içinde park kulüp var hangi günler yapıyorlar bilmiyorum ama

• ankarada, urfalı keko adil raz ın mekanında oluyor bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...