Lys ye nasl hazrlanilir ??

Benim mat bilgisi hic yok ama 5 mat 5 geo yapmam lazım onun hilesi falan oluyormuş geometrinin yani bilen var mıne kadar ise yariyor ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• alın teri diye birşey duymadınmı sen biri senin hakkını yese dünyayı başına yıkmazmısın hilesi varsa ve sen o hileyle başkaların hakkını yemiyecekmisin yazık günah yaa.

bunu soran sende üni seviyesinde bir gençsin helal olsun .

gençlerin nasıl yetiştiği belli oldu.

0|0
    0|0
    • Ne alaka be :D hic mi duymadnz geo hilesini googleden arastr istersen gayette masum bisey zaten sayisali sallyp cikicam

• Haklisin aslında sen okumuyorsun calisiyor musun

• okumuyorumda okuyorumda yurtdışında okumaya çalışıyorum okul falan pek ilgimi çekmediğinden ticaretle ilgileniyorum . ama okuyorumda yani dil öğreniyorum yurt dışı düşünürsen yardımcı olabilirim .

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de sözlerim ama yapman gereken tek şey. çalışmak kolay yolu yoktur başarının. uykundan feda edeceksin iser istemez.

0|0
    0|0
  • Lys de neye giriceksin ? Lys 1-2-3-4-5 hangisine ? Kafan basmıyosa niye sayısala giriceksin arkadaş

0|0
    0|0
    • Tmden giricem normalde sozelim

• tamam sözel çözüceksin o zaman türkçe ve coğrafya yani matematikle geometri ne alaka anlayamadım ? matematik ve geometriden girersen eğer %50 doğruya ulaşman lazım en az

• Uluslararası ticaret istiyorum bunun için çok az sayısal yapmam lazm

Kızlar Ne Diyor 2

• sallasan tutar 5 soru..hileyle bile uğraşmana gerek yok..toplama işlemini bilsen yeter

0|0
    0|0
  • oturup ders çalışacaksun ne hilesi bu kumar mı oynuyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...