Yabancı dizi önerisi olan var mı arkadaşlar?

The walking dead, lost bitirdim. the vampire diaries izliyorum, teen wolf bayadır izlemiyordum güzel devam ediyor mu?Bu dizileri izledim işte :) under the dome, game of thrones merak ediyorum ama hoşuma gider mi bu dizilerden sonra sizce? bir de american horror story güzel mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi sevmeyen biri olarak bana dizi alişkanliği yapan diziler Dallas(2012-) ve shameless bunlarï hiç izlemediysen bilgi veriyim dallas pembe dizi falan değil tam anlamıla entrika ve.manyak sariyo., shameless da pembe dizi değil vede reyting.rekoru kırmıştir ( rekor hala elinde) yani anliycağin ikiside sıkıci değil. komedi istersende.two and.a half men kesin önerim bide izlemiyosan maalesef yeni bitti ama how I met.your mother :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link

The Tomorrow People tavsiye ederim yeni dizidir

0|0
    0|0
  • Teen wolf iyi devam ediyor :)

HIMYM önerebilirim, Supernatural önerebilirim ve Revolution önerebilirim.

0|0
    0|0
    • HIMYM başlamak istiyorum da tereddütteyim komedi sevmem de pek :) supernatural 5 bölüm izledim sarmadı ya her bölümde farklı olay varya beğenmedim :D Revolution bakacağım sağol

• Peki sağol :)

• HIMYM Son 9. sezon hariç çok iyi bir dizi. Supernaturalın ilk bölümleri sıkıcı ama sonradna gayet akıcı bir dizi. Revo yu izlemeyen pişman.

• Dexter ı bence mutlaka izlemelisin her bölüm bir film gibidir.İlk bölümden dikkatini çekecegine eminim

0|0
    0|0
  • Bir Spartacus hayranı olarak kesinlikle izlemeni öneririm ;)

0|0
    0|0
  • Game of thrones mukemmel kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • Game of thrones u izle on numara, bir de eskilerden prıson break ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...