Kapat

Sizce bu soru en fazla kaç cevap alır ?

yarın saat beşe kadar bu soru kaç cevap alır?

isteyen şarkı paylaşabilir,sitem edebilir,aşkına aşkını itiraf edebilir,saçmayabilir,şiir yazabilir,agrasif olabilir...

herkes kendi ruh halini ya da kişiliğini yansıtacak, her türlü cevabı vermekte özgür :)

Güncellemeler:
Bazen anlamsız bulduğunuz şey sandığınızdan çok daha anlamlıdır,önemli olan bakmak görmek arasındaki farkı görebilmekte...

yorumsuz link : link

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• nur içinde yat kalbim ; ben katilini çok sevdim !

1|1
    0|0
  • 8 level birinin böyle saçma bir konu açması tuhafıma gitti kaldırılmasını diliyorum

2|1
    1|0
    • özgür irademi kullandım level4 seninde saygı duymanı diliyorum.

• sadece 16..:)

1|0
    0|0
    • :)
      ( kısa nasıl gülünür bilmiyorum sayın site sorulardan sonra yorumlarıda kısa-uzun zıvırtısı yapmanız ilaveten itici olmuş )

• 13 yaşında biri olarak 13. cevap da benim olsun <8

2|0
    0|0
  • yuregı kadar umudu kadar guzel ınsalara gelsın tum guzellıkler

1|0
    0|0
  • yeni bir aşk arıyorum haberin olsun:D

1|0
    0|0
    • tamam oldu,hatta tüm sitenin haberi oldu artık :)

• zaten ondan soyledım butun kızlar usussun basıma, bende 1 2 3 ler yasasın turkler, 4 5 6 polonya battı yapayım dıye:)

• Allah belanı versin edebiyat,nefret ediyorum bu bölümden seçtiğim güne binlerce defa lanet olsun !

1|0
    0|0
  • Şimdiki çocuklar çok şanslı. Onlar büyüdüklerinde tayyip ölmüş olacak.

1|0
    0|1
  • Bir berber bir berbere ne demisse demis bana ne kardesim :)

1|0
    0|0
  • ya bana office 2010 lazım çocuklar, office 365 de olur, hadii

1|0
    0|0
  • Seksi kızları severim.

1|0
    0|0
  • dilara die birini seviyorum o beni sildi ama :) :) :) şimdi yalvarıoz okumuyor bile.Kader yapacak bişi yok.gizli yazayım da bulunmayalım bari :)

1|0
    0|0
    • iyiymiş :)

• fiziksel yas 23 ruh yasi 50 beyin yasi 30 kafam karisti kac yasindaydim ya :) :) bu arada gecmez guven bana o ilk degildi ama son olacak. ;)

• haha :) bu sözler çok tanıdık geliyor nedense :) biz bunları diyerek büyüdük canım link

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...