Kaliteli insan anlayışınız nedir

çok basit bir soru bu link

link benim görüşümü ifade ediyor birazda

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli insanı anlamak isteyen insanda da biraz kalite olmalı.Ölçüsü ne olacak ki başka ?

İlm-i Siyaset bilmeli(politika demiyorum,sakin)

Diyalektik ve Estetik sahibi olmalı,

Kültür'ü atlıyorum zaten,

Geniş olmalı,dar alanda kısa paslar yapabilmeli.

Diksiyon bakımından da iyi olmalı.

Kişisel bakımını yapmalı.

Her şeyden bir şey bilmeli,bir şeyin de her şeyini bilmeli.

Uzun oldu ama idare ediniz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• şuku şuku sana

0|1
    0|0
  • kaliteli insan benim gözümde önce insan olmayi bilen insandir. güvenilir adil saygili kendini egitmis gelistirmis ve degerlerine önem veren, ailesine ve yakinlarina sahip cikan dürüst olan insandir.

0|1
    0|0
  • Olduğu gibi görünen, göründüğü surette de insan olan, hayvani özelliklerinden sıyrılan, hayatın amacını görebilen ve eğlenmesini de bilebilen..

0|1
    0|0
  • bana göre kaliteli insan;zamanını iyi değerlendiren,her anını dolu dolu yaşayan,hep yapacak bişeyleri olan birisdir.

0|1
    0|0
  • Ilk tanidigim hallerinde kalsalar hep kaliteliler, hep ozeller. Ama maalesef kalamiyorlar, hep hesap kitap içindeler, halbuki bazi raslantilar nimet degerinde.

0|1
    0|1
  • yalan söylemesin kandırmasın duygularımla oynamasın yeter

0|1
    0|0
  • Tipinden anlarım ben, ciddi olmalı. Boş beleş insanları sevmem, kültürlü ve zeki olmalı. Konuşmalarına bunu yansıtmalı ve kendine özen göstermeli. Görgüsüz ve cahil olmamalı.

0|1
    1|2
  • link günümüz dünya görüşünü yansıtmıyor ne yazık ki hatta taban tabana zıttı...

Kaliteli insan bilmediği konuda susmayı,bildiği konuda konuşmayı bilen insandır...

Dilini yönetmeyi bilmek önemlidir...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Burdakine bakarsak mükemmeli aramak gerekir :) Giyimi ve konuşması ilk açıdan öneml,

0|1
    1|0
  • Benim ki bu Dinini okuyup anlayan hayatına yansıtan insanlara derim Zaten öyle bir insan kendini ispat edecektir Yaptıkları ile

1|2
    0|0
  • islam terbiyesi almış vede islam kurallarıı uygulayan insanlar kalitelidir...

0|1
    0|0
  • Bence yapmacık tavırlardan kaçınması yeterli

0|1
    0|0
Yükleniyor...