Dalgınlıkla karşı cinsin tuvaletine girdiniz mi?

peki uniSeks tuvalete girdiniz mi? Yurtdışında bir kaç yerde gördüm. türkiyede yoktur herhalde?Bide laf tuvaletten açılmışken alafranga mı alaturka mı tercih edersiniz.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hiç girmedim..Böyle şeylere çok dikkat eden biriyim..Hatta kapı üzerindeki Bay/Bayan simgelerini dikkatlice incelerim ki bir dalgınlık anıma gelip yanlış yapmayayım diye..Çünkü ben tuvaletteyken içeri bir erkeğin dalmasını hoş karşılamazdım..

Unisex tuvaletler bana göre değil..Çünkü bay olsun bayan olsun herkesin hayatında özel olması gereken anlar olabilir ve bunu insanlarla paylaşmak hoş olmayabilir..

Alaturka tuvaletleri çok nadir de olsa kullanmış ama hiç memnun kalmamış biri olarak tercihim alafranga elbette..Sıçrama derdi yok..Oturmak en rahat pozisyon..Alaturkaları demode buluyorum..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet 3 4 kere geldi basıma son anda farkedip cıktım

0|1
    0|0
  • en son hava alanında ucaga yetişmeden hemen önce yanlıslıkla erkekler tuvaletine girdim. bir çocuk bana baktı saskınlıkla ve yanlıs geldim galiba deyip koşarak çıktım:))

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkla girdim, bilerek girdim.

0|1
    0|0
  • 2 gün önce giriyodum az daha :D

0|1
    0|0
  • Dalgınlıkla değil ama lisede okurken sınıftan bir kaç erkek arkadaş kızları erkek tuvaletine kilitlerdi:))

0|1
    0|0
  • askfjghfdkslaşakjhf

birkeresinde köpek kovalamıştı çığlık ata ata erkekler tuvaletine daldım tuvalete kapattım kapıyı 2 saat çıkmadım korkudan :DDDDd

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla girmişliğim olmuştur. unisex tuvalete de girdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet oldu lise 1 de 2 wc yanyana ikiside bayanmış kızları görünce çıkmıştım :) Her katta 2 tane yanya erkek veya kız wc varmış :)

0|1
    0|0
  • Unisex Wc'ye girmedim. Türkiye de olursa o wc'ye aklı başında hiç bir kız girmez. Tecavüz olayları artar ülkede. Alafranga en rahatı, hem oturarak yaptığın için daha sağlıklı, oturarak rahat rahat yaptığın için bacaklarını da yormaz.

0|1
    0|0
  • Bu kadar boktan bir soru ilk defa görüyorum SADas

2|2
    0|0
  • hayır girmedim ama merak ettiğim bir konu var

erkekler tuvaletinin arka kapısına yazılan yazılardan kadınlar tuvaletindede var mı:)

0|1
    0|0
  • Tabiki alafranga tercih ederim daha rahat olur bir kere havuzda kizlarin soyunma ifasina girmistim yanlisikla

0|1
    0|0
  • ben kadınım bir kız isterrrrrrrr inanın ister inanmayın kadınlar tuvaletine mecvur giriyorum oturarak işerim ben

0|1
    0|0
  • kapıyı açar açmaz arkadan uyarıldım :DD

umumi tuvalet ise alaturka tabikide

0|1
    0|0
  • colaturka...

1|2
    0|0
Yükleniyor...