Erkek arkadasim cok kisitliyor...

Merhaba, erkek arkadasimla 3 ayi gecti birlikteyiz. Tiyatro ekibim vardi orda tanismistik biraktigim halde onu gormek icin gidiyordum gitmememi soyledi tamam dedim zaten gtmek istemiyordum sorun yapmadim. ailemle mitinglere gidiyordum yuruyuslere katiliyordum gitne dedi kavga ettik cok sen beni sevmiyorsun tipimi mi begenmiyorsun niye sevmiyosun benm yapma dediklerimi yapiyosun dedi mitinglerde bittigi icin tamam gitmem dedim dun aksamda en yakin arkadasimla gorusmememi soyluyor. hakkinda iyi seyler duymadim zaten hastayken umrunda bile degilsin gulup egleniyor gorusme dedi. bende kizdim bayagi yeter artik dedim bende onu kisitladigimda yapiyor fakat iki hafta surmuyor hemen sıkılıyor ben 18 o 19. yasinda olgunum diyor ama cocuk gibi dun kavga ettik kizdi bana telefonu kapali ulasamiyorum dun gece en son agliyordu.

olay ozet olarak bu. yardim edin nasil sevgime inandirabilirim? guvenini saglayabilirim? Ne dssem de kisitlamaktan vazgecse?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• egenmiyorsan sttirgit... yok seviorum vs diyosan adamın isteklerine saygı duy:)

0|0
    0|0
    • ne begenmemesi ya ilk gordugumde tutuldum ben ona onun gibi yakisikli gormedim fakat daha cok kisitlamasindan korkuyorum

• sevismiyoruz ki :))

• ohooo sizin daha cok işiniz var:)

Erkekler Ne Diyor 3

• bu durum onda sacmalama adina olmus yani cok sacma seylersen kavga ediyorsunuz ve aglamak ne ? olgunum demis ama cok cocukca .

0|0
    0|0
    • cok fazla duygusal onceleri boyle degildi gayet cool davranirdi fakat bu aralar.beni kendine asik ettin ayrilmandan korkuyorum demeye basladi

• ya duygusallikla alakasi yok sacmalama ve tamamen cocukluk yani hic o dedikkleriyle alakasi yok yazik seni kandiriyor laflari ilr umarim 2-3 ay sonra aldatildigini duymazsin.

• Bir insani degistirme cabasi ne kotu! Kendi zararina hersey bu kisitlamalarla gercek huzuru ve mutlulugu gormek imkansiz,ozgur olmak lazim

0|0
    0|0
    • evet katiliyorum fakat bunu ona anlatamiyorum anlatsam anladim diyor iki gun sonra yine ayni

• Skma canini canim benim seviyosan katlan gittigi yere kadar,yoksa yoluna bak ;)

• bu bebeyle birde berabersin ha yazık:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu adamın yaptıkları sana güvenmediği için değil ki kendine güvenmediği için senin ortamlara girmeni istemiyor.Nasıl çekiyorsunuz bu tipleri anlam veremiyorum. Oraya gitme buraya gitme onla görüşme ohooo iki kere söylense bana b.kunu çıkardın sende der çeker giderim ben olsam.

0|0
    0|0
    • normalde cok iyi biri ortamlara falan girer ama fazla anlam veremedim sanirim beni kendine fazla guzel buluyor bir konusmamizda gecmisti cunku bana cok fazla guzelsin demisti fakat ben anlayamiyorum sanki o kiz ben erkegim benden daha cok trip atiyor

Yükleniyor...