Türkiye neden zengin ülke olamıyor ?

Türkiye neden zengin ülke olamıyor ? Eksiğimiz ne var başlıca vergiler fazlasıyla alınıyor zaten. Yabancıların Türkiye'yi küçümsemesinden rahatsız oluyorum

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bakın şuna hak veririm 2023 yılında ülke refaha kavuşabilir yer altı zenginliklerine kavuşabilir ancak bu ülkenin başındaki insanların yolsuzluk yaptığını kendi çevrisi ve tanıdıklarına kıyak yaptığını maddi açıdan rahatlattığını kimse inkar edemez. Hep diyor ya yol yaptık diye nerelere daha yol yaptı bunu göremiyor koyunlar :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Baştakiler yiyor hep parayı

1|1
    0|1
  • Herkes birilerini kötülerken hep gizli cevap yazmış; ama ben öyle yapmayacağım. Neden mi? SEN HİÇ TV İZLEMİYOR MUSUN? SENİN HİÇ OLUP BİTENLERDEN HABERİN YOK MU? BU 2 SORUYU YANITLAMAYI BAŞARDIĞIN ZAMAN ANLARSIN O ZAMAN NEDEN ZENGİN OLAMADIĞIMIZI. ŞUNUDA EKLEYEYİM: RECEP TAYYİP ERDOĞAN DİYE BİR AÇGÖZLÜ BAŞBAKAN. Herkese iyi günler.

1|0
    0|0
    • yatip kalkip sükürediyom ki

iyiki seks kasedi cikmadi caliyorlar ama iyi

s*kiyor"diye dünerek daha cok

oy verirlerdi % 78 falen alirdi heralde

• Hüloğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ havalimaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D yüzünden :D:D

0|2
    0|0
  • Bütün paralar bir grubun elinde dolaşıyor ondan.

0|1
    0|0
  • zengin bir ülkeyizde sen göremiyorsun doganını ve dünyanın bütün zenginlikleri bizde:)))

1|1
    0|1
  • TR zaten zengin bir ilke ki :D Arap ülkeleri olmasa kadarda zengin bir ülke.

0|0
    0|0
  • Hangi ğlke bizi küçük görüyormuş o ülkeleri yazabilirmisn ben merak ediyorum 10 sene önceki araştrmalaramı baktın :)

0|1
    1|1
  • olsak ne olcak gardaş para zengnlerde zaten . sen hiç zengin kapasında villada dilenen bir dilenci gördün mü

0|0
    0|0
  • Ne zaman üretim yapılırsa o zaman zengin oluruz. Tüketmekten başka birşey yaptığımız yok. Yakında ekmeğimizi de ithal edersek hiç şaşırmam.

0|0
    0|1
    • Senin amacın soru sormak mı yoksa biryerlere çamur atmak mı?

• Zengin olmak için zenginlik lazım ihracat nerde ?

0|0
    0|0
  • türkiye zengin bir ülke zaten :)))))))99 merkez bankasının para rezervinden haberiniz yokmu

0|0
    0|0
  • Vergilerle ülke zengin olmaz, devlet zengin olur.

0|0
    0|0
  • evet yaaa zengin hayun arıyoruz aylardır tık yok nerde bu godomanlar kardeşim -.-

0|0
    0|1
  • bir tam bağımsız olabilsek ekonomi iyileşecek

0|0
    0|0
  • eskıden yapılan anlaşmalar yüzünden 2023 e kadar yer altı madenlerını malesef kullanamıyoruz.

ve yakın tarıhıtte ımf abd gibi yapılmış anlaşmalar ülkeyı cıddı geriye götürdü.bankalar kanunu daha yenı düzenlendi devlette ciddi borçlar bırakıldı.2023 dıyor başbakan boşuna demıyor.bor-altın-petrol ve daha bır çok madeni çıkarmaya işlemeye başlıcaz o zaman ülkemız şaha kalkıcak şu anki yurt dışı baskılar bu yüzden ülkeyi felakete srükleyım bu zengınlığımıze yeni bir müdahale.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böl parcala yönet vs.

millet birbiriyle didismekten basa gelenlerin yanlis politikalarini yanlis uygulamalarini hirsizligini yolsuzlugunu es geciyor.

inada bindirip inadina x parti diyenler gibi.

lahn gerzek zam yapilinca sen inadina x parti dedigin icin sana zam yapilmiyor mu? ya da x partiye oy vermeyene sen oy vermedin diye maasi mi kesiliyor ? neyin inadi kime inat.

kimne göre trde herkes zenginlesti 10 sene icinde jfudkgkvj asgari ücret nekadar fasulyenin kilosu nekadar ev kirasi elektirik su gaz vs hepsini hesapladiginda 10 sene önceki halinden ne farki var bu sahsin.

0|1
    0|0
  • Bu gidişle daha çok küçümseniriz akpye oy verenlere sormak lazım bunları

1|0
    0|0
  • Paralar sıfırlanıyor nasıl zengin olalım hı ?

2|0
    0|0
  • Üretimiyor disaridan aliyor teknoloji vs.. insanlar çalışmayi pek sevmiyor kkoreye Japonya'ya kiyasala onlar cok hirsli azimli insanlar ulkeleri icin sabahdan aksama kadar calsiyorlar. Bizde bu durum soz konususmu bence hayir hersey ayagimiza gelsin sonra kebab

0|0
    0|0
  • bol miktarda hırsız bulundurduğu için

0|0
    0|0
  • Onca Türk var 'gurbetci' diye nitelendikleriniz, biriside benim. Biz neden gül gibi toprağımız Türkiye dururken, vatanımız dururken gidelim. Demekki ilerletmeyen kendileri yeyip sıfırlayan bir hükümet var ki, ülkemiz zengin olamıyor.

0|0
    0|0
    • ekonomikman dedim* yalnış anlaşılmasırn.

yoksa doğasıyla ,kültürü ile yemekleri ile zengin zaten ülkemiz Türkiye.

yabancılar bu yönden kıskanırlar ve Türkere ait olanı çalarlar ve kendi menülerine eklerler!

• başbakan hyüzünden

2|1
    0|2
  • lozan kardeşim lozan

0|1
    2|2
Yükleniyor...