Aranızda rüya yorumlayabilen birileri var mı?

Aranızda rüya yorumlayabilen birileri var mı?Aranızda rüya yorumlayabilen birileri var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben pek sık rüya görmem bir iki defa gördüğüm rüya çıktı öncelikle rüya uygun koşullarda olmalı yani yorgun ya da uykusuzken derin uykuya dalarsın o zamanlarda olmaz normal uykunda gördüğünn bir rüya olmalı ondan sonra rüya tabirleri yaz rüyanda ne gördün onun karşılığına bak bir iki kaynaktan bakarsan zaten genel manası neyse o çıkıyor

mesela ben bir gemi içindeydim küçük bir kayığın içinde geminin kapalı kısmında dönüp duruyordum sonrası biraz karşık bir arkadaşım indi ben indim mi inmedim mi tam hatırlayamıyorum sonradan baktım manasına kayık yazdım gemi yazdım zaten orda yazıyor gemiden inmek diye manası cemaatten ayrılmakmış iner gibi oldum ondan sonra da cemaatten kopar gibi oldum heralde rüyanın sonunun net olmaması bana kalmıştı inmek ya da inmemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• baş harfi T olan biri gelicekmiş

0|0
    0|0
  • Rüya yorumlayamıyorum ama çatalla çorba içebiliyorum o da senin işine yaramaz

cayırt

1|1
    1|0
  • Sen hacı hoca ya da , peygambermisin? Hayır insan akla sahiptir rüyalarla karar verme. İstersen fettullaha sorarabilirsin tabi .

0|0
    0|0
  • anlat hele

0|0
    0|0
    • ruyamda bir tane küllük var diyorumkı Allahım küllüğü döktügümde kül şekillerinden kaderimdeki kişinin bas harfi çıksın dıyorum dökuyorum çıkmıyor bırı gelıyor elını uzatıyor elinin içinde T harfi yazıyor bu ne demek ?

• İsmin ne ?

• Abim ruyamda testislerimi skmisti bununda tabirini yapin brolar :s

0|0
    1|0
  • hele anlat

0|0
    0|0
    • bılıyomusun cıdden?

• ruyamda bir tane küllük var diyorumkı Allahım küllüğü döktügümde kül şekillerinden kaderimdeki kişinin bas harfi çıksın dıyorum dökuyorum çıkmıyor bırı gelıyor elını uzatıyor elinin içinde T harfi yazıyor bu ne demek ?

• evet iyi bir rüya başarıya doğru gidecegini rahata erceğini maddi manevi konuda sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık seni seven biri çıksın istiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...