İstanbul'da oylar yeniden sayılır mı?

Ankarada olduğu gibi oylar yeniden sayılıp seçim sonucu değişir mi? M.sarıgül ile K.top arasında az bir fark vardı zaten.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• pek umudum yok çünkü onlar yeniden sayımda bile bir yolunu bulup hile yaparlar, öyle bir kanlarına işlemişki,artık tamamen normal karşılıyorlar hile yapmayı

2|2
    1|1
    • Trafoya kedi çıkmış ondan elektrikler kesildi diye açıklama yapmışlar. :d

• Yenilgiyi kabullenemeyen hile var der iftira atar böyle Allah sizi bildiği gibi yapsın.

• Allah lanetini eksik etmesin üstünüzden,mahfettiniz güzelim ülkeyi. Koyun gibi yaşıyorsunuz,hiçbirşeyden haberiniz olmadan,çoban nereye güdüyorsa oraya gidiyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 5

• oyların yenıden sayılması gereklı ama sarıgulun umrunda değil oylar sayıldığında chp ıstanbulu alamasa bıle partiyi turkıye genelı % 30 a cıkarıp 30 altı psikolojisini yıkabılır

1|0
    0|0
  • Her şey birbirine girdi, utanmasalar yeniden seçim yapalım diyecekler.

0|0
    2|1
  • olan oldu öyle bişi yok

0|0
    0|0
  • Bilmem kac milyonluk sehirde %8 cok az zaten bir karsiklik olmustur sarigul kesin kazanir kesin

1|1
    2|3
    • O sultabeyli esenler fatih falan kesin bir karısıklık olmustur bencede fark çok az cünkü.

ayrıca ankara'da mansur önde cıkmıs,

• Cihan haber ajansi iyi kandirmis kardes neyse ben cevabimda kinaye yapmistim bir yanlis anlasilma olmus hadi iyi geceler

• çok az bı fark attı kadır topbaş gerçekten evet sayılır te Allahım ya

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...