Trafoya giren kedi :)?

Milletle iyice kafa mi bulmaya basladilar yoksa ben mi art niyetliyim:)?

Güncellemeler:
link

Izlemeyen arkadaslar icin.enerji bakani bu mu simdi lan:))?

0|0
22|34

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Hı kedidir kedi. Oyları da kedi yedi... kedi trafoya girdi diye elektriğe zam geldi

3|2
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • hükümet odalarinda ajan basbakanin kriptolu telefonunda pensilvanya trafoda kedi ülke kim vurduxa gidiyor.

1|0
    0|0
  • Kirk kedi kirk ilde toplam kirk trafo gezdiyse...

0|1
    0|0
  • adam da gülüyo ama izleyenler fark eder nasıl tebessüm ediyo bide gülmeyin diyo bu kafa ne kafası bilinmez ama biz böyle giderse kafayı yiyeceğiz

1|2
    0|0
  • İzlemedim ama kafa buluyor olabilirler.Bizde art niyetli olabiliriz :)

0|0
    0|0
  • gerçekten üzülüyorum sinirleniyorum kızıyorum bu mal millette herşeye kanmasın abicim anasına sövse milletin o diyosa haklıdır diyebilecek kadar sığır bir toplumun içinde yaşadığıma üzülüyorum :/

1|0
    0|0
  • Bari usturuplu yalan söyleyin. Yok illa saçmalicaklar.

2|0
    0|0
  • Bence o kediler , adnan hocanın kedicikelridir talimat verdi kesti elektrikleri :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • art niyetli felan değilsin bunlar bizimle ciddi ciddi kafa buluyolar yalnız başında bu şaka değil demeseydi ciddi ciddi 1 Nisan şakası zannedecektim :D

0|0
    0|0
  • Trafo yapılırken dört yanı kapatılır. Kedinin girebileceği bir boşluk bırakın, omurgasız hayvan fare dahi giremez. İnşaat bittikten sonra kullanıma açılmadan belediyenin adamları gelir kontrol eder. Herkesi kendileri gibi cahil sanıyorlar.

0|0
    0|0
    • Herseyi gectim 30 ilde kedi saldirisi mi oldu yani.cidden ben bunun bir aciklama oldugunu dusunmuyorum.tssak gecmisler resmen milletle

• bilginiz yanlış. havalandırma daima olur efendim...

• Bizzat babam trafo yapıyor, o havalandırmadan kedi giremez. Öyle bir havalandırması olan trafoya izin çıkmaz, usulsüzlük vardır. Hadi benim bilgim yanlış varsayalım tüm akpnin ezici çoğunlukta olmadığı illerimizdeki trafolara sayım zamanı kedi mi girdi?

• trafoya kedi mi girer allahınızı severseniz :/

tövbest.

1|1
    0|0
  • Kedi lobisi :P

0|0
    0|0
  • Pff.Yorumsuz dedikleri nokta bu heralde.

0|0
    0|0
  • Allah hepsinin cezasını verjadksdklfa - içime kedi kaçtığı bozdum niyetimi

0|0
    0|0
  • O kedi bizim klinikten kaçtı..

Burda ki kedileri bu şekilde yetiştiriyoruz asdfh

1|0
    1|0
  • bnce sende varrrr :D

0|0
    0|0
  • artık pes diyorum resmen dalga geçiyolar milletle

0|0
    0|0
  • hahahahahaha

1|0
    0|0
  • hahaha :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Valla iyi ki dedi de güldük gün boyunca. Facebook kedilerden yıkılıyor.

Bu da güzel: link

1|1
    0|0
  • Onca yolsuzluğu gözüyle "görmediği" için kabul etmeyen seçmen --ne gariptir ki-- gözüyle "görmediği" bir kedinin trafoyu çalışmaz hale getirebileceğine inanıyor...

1|0
    0|0
  • benim kedi 14 trafo patlattı bir gecede. sıradaki görev için emir bekliyor.

1|2
    0|0
  • Arabayla trafoya girmiştim. Yine de bir kedinin yaptığını yapamadım ya la.

2|2
    0|0
  • link :DD

0|0
    0|0
  • Beyfendi bunda dalga geçilecek birdurum yok, kediler arapça konuşuyordu, araştırdık Suriye'den gelmişler büyük ihtimalle El Kaide ve Esed bağlantılı. Esed ne yapacağını şaşırdı artık kedilerle bizi sabote ediyor.Bir istihbarata göre bu kediler, bizim tekirleride isyana teşvik ediyor ve Milli İradeye karşı büyük bir darbe planlanıyor... Rica ediyorum oyuna gelmeyiniz, kediler en son CHP genel merkezinin önündeki çöpte görülmüş...

:D ah bakan ah kedilere gelesin, ille satanist yapacaksınmilleti :D

0|0
    0|0
  • biz onları salak yerine koyuyoruz onlarda bizi

1|0
    0|0
  • O kedi kesinlikle bu aga :D

link

0|1
    0|0
  • Bir kedi aynı anda birden fazla trafoya giremez; giren kedi çarpılıp ölüyor çünkü. E o zaman bu kediler bir örgüt kuramayacaklarına göre, sadece kedinin işi değil tabi bu. Tabi, Bakanın saydığı diğer gerekçeleri de hatırlayalım. Ama diğer taraftan kesintinin oy sayımını etkileyecek kadar uzun sürmesi de bir kedinin, rüzgarın işi ne kadar olabilir?

0|0
    0|0
  • link

koptum ya :D

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Kediler eşzamanlı olarak tam da seçim akşamı trafoları basmış :)

0|0
    0|0
  • trafoya giren kedinin ailesinden açıklama: '' whiskas marka mamasını veriyorduk, suyunu içiriyorduk. Kedi camiasında sempatik, herkese karşı miyavlayan bir kedi idi. Mart ayını boş geçirdi, depresyona girdi, nasıl böyle bir şey yapabilir?Şoktayız. Sokağa çıkamıyoruz, insanların ayaklarına sürtünüp sevin bizi diyemiyoruz.''

0|0
    0|0
  • anteptede keçi girmişti trafoya normal demek gerekir.

0|0
    0|0
  • puhaha :D

0|0
    0|0
  • bu millet salak diyor adam resmen

2|0
    0|0
  • yav iyi de o gün tüm kediler mi anlaşmış a.mk eş zamanlı operasyon yapıp diğer bölgelerdeki kesintileri de mi onlar yapmış?bu adam şahit mi olaya kim görmüş kedi yaptı diye?...akpliler inanmıştır da...vahh milletim vahh,müstehak a.mk:S

1|0
    0|0
  • art niyet değil resmen DAŞŞAK geçiyolar ee bizdede öküz çok hala inanıyolar

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kedi deyip geçme. O kediler bi' günde yetişmiyor. 12 yılın emeği var onlarda hey gidi...

0|0
    0|0
  • Millet koyun olmuş boşver kardeşim kedileri

1|0
    0|0
  • O degilde nedense her donemki secim zamaninda bu kediler giriyo bak su Allah in isine :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|2
  • kafa buluyorlar

0|0
    0|0
  • O kedilerin %50 sini zor tutuyoruz içerde. :D

0|0
    0|0
  • Kedi lobisinin işi bunlar

0|1
    0|0
  • trafoya giren kedi ne yaa benim haberim yok

0|0
    0|0
    • Secimler sirasinda ulkedeki elektrik kesintisi trafoya giren bir kedi yuzunden olmus:) o trafo girsin o lara ne diyelim:)

• Kediden açıklama geldi : Ben trafoya falan girmedim, kim söylemişse Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • trafoya giren kedi açılmaz :)

0|0
    0|0
  • bu kediler bizim eve neden hiç uğramıyor nerdesiniz kedicikler :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...