En sevdiğiniz ve takip ettiğiniz yabancı ve yerli diziler nelerdir arkadaşlar

en sevdiğiniz ve takip ettiğiniz yabancı ve yerli diziler nelerdir arkadaşlar

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok diziyi aynı anda takip ediyorum ;

Game Of Thrones : Hem kitabını okuyorum hem de diziyi takip ediyorum. Kitap biraz farklı elbette ama tv dizisi de harika. Hikaye çok özgün ve merak uyandırıyor. Gerçekçi olmasına önem veriyorlar. Bu ay içerisinde 4. sezon başlıyor. Benim gibi izleyiciler dörtgözle bekliyorlar. Taht oyunları entrika ve tarih üzerine.

Agents Of Shield : Avengers filminin devamı niteliğinde. Marvel'ın bu dizisi filmden hatırladığımız Ajan Coulson üzerinden ilerliyor. İlk bölümler biraz vasat olsa da şimdi biraz kendini toparlamaya başladı. Bir ajan grubunun hikayelerinin anlatıldığı dizi ilk sezonunda gelecek adına olumlu sinyaller veriyor.

Helix : Bilimkurgu dalındaki bu Sy-Fy kanalının ağır topu. Bir grup bilim adamının maceralarının anlatıldığı 13 bölümlük ilk sezon yeni bitti. Bu türde fazla bir dizi olmadığı için izliyorum. Biraz Sanctuary'i andırıyor biraz da Fringe benzeri. Seyretmeye değer.

Intelligence : Lost'tan hatırladığımız Sawyer'ın ana karakter olduğu bu yapımda ajan dünyasının tipik bir örneği. Biraz teknoloji katılmış. Beklentilerimi tam karşılamamış olsa da boş vakitleri doldurmak için seyredilebilir. Birinci sezon 13 bölümüyle devam ediyor.

Falling Skies : Uzaylıların istilasını konu ediyor. 3. Sezon bitti. Aslında sıkı bir yapım değil hatta biraz hafif kalıyor. Daha önceden bu konuda çok dizi yapılmış olsa da ikinci plana düşen bu konuda pek bir dizi yok. Daha iyi olabilirdi ama idare eder kategorisinden seyrediliyor.

Homeland : 3. Sezonu bitmiş olmasına rağmen bugüne kadar bir çok ödül toplamış olan bu dizi haberalma teşkilatındaki bir çifte ajanın hikayesini anlatıyor. Biraz ağır ilerlese de konu itibariyle farklı ve oyunculuklar kuvvetli. Saçma sapan yollara girmeden de bir dizi yapılabileceğini gösterdi.

24 : Sonunda 9. sezon yani 9. gün başlıyor. 2014 yılında da Jack Bauer ölmeyecek, Amerika bölünmeyecek. Kedilerin 9 canı olduğu söylense de Anti Terör Birimi ajanı Jack Bauer'ın kurtardığı başkanlar, ülkeyi felaketten çıkardığı durumlar, dünyayı savaş tehlikesinden uzaklaştırdığı günler o kadar çok ki artık onun süperman olduğunu düşünüyoruz. 24 saati anlık yaşamamız ve kahraman Jack Bauer'ın kendine özgü hali bambaşka.

Diğer seyrettiğim diziler : Two And A Half Men ve Dr. Who

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Shameless, Veronica Mars, The Modern Family, Suburgatory, Queer as Folks, ilk beşim bu şuan. Sezon finali ve hatta son sezonu bokum gibi olmayaydı HIMYM'ı da sıkıştırırdım listeye ama olmadı. Yerli Olarak Suskunlar, Behzat ç. nadiren de yalan dünya

0|1
    0|1
  • true blood

the vampire diaries

the originals

suburgatory

2 broke girls

the 100

awkward

being human

greys anatomy

from dusk till dawn

american horror story

supernatural

beverly hills 90210 (eskisi)

0|1
    0|0
  • True blood

Game of thrones

How ı met your mother ( bitti)

0|1
    0|0
  • game of thrones ve kardeş payı

0|1
    0|0
  • City hunter

The IT crowd

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Game Of Thrones

The Walking Dead

Hannibal

Mad Men

Da Vinci's Demons

0|1
    0|0
  • Normalde ne televizyon izlerim nede bir diziyi takip ederim ama Hannibal beni çok etkiledi tam bana hitap ediyor.

0|1
    0|0
  • Game of Thrones

0|1
    0|0
  • Küçük Ağa , Kvp , Kardeş Payı

0|1
    0|0
  • Breaking bad

0|1
    0|0
Yükleniyor...