Çekim yasası diye bir şey sizce varmı?

Çekim yasası neyi çok istersen onu sana verirmiş yani olumlu düşünürsen herşey iyi güzel olurmuş gibi bir şey emin degilim ama :D neyse sizce böyle bişey varmı? Bu durumla ilgili bişey yaşadınızmı?

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok inanırım insan gerçekten ama gerçekten istediği herşeye sahip olur :)

Olmadım ben ama diyen varsa düşünsün tüm yolları denememiştir çünkü gerçekten istememiştir.

Ben mesela geçen sene yılbaşında çok moralim bozuktu evrene gönderdim mesajı bu sene herşey çk güzel olacak hep güleceğim kahkaha atacağım dedim :)

ve 2013 mükemmel geçti yılbaşndan 1 ay sonra şuan ki sevgilimle tanıştım ve 15 aydır çıkıyoruz evliliğe doğru yürüyeceğiz inşallah zamanla :)

1|0
    0|0
    • Yani diyosunki pozitif düşününce gerçekleşir istediklerimiz :)

• Tm teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• secret adlı kitabı okumanı tavsiye ederim..

2|0
    0|0
  • The secret ın belgeselini izledikten sonra denemeye karar vermiştim işe yarıyor her zaman test etmedim ama mesela bugün derste iken bir kız dikkatimi cekti sürekli tırnaklarındaki ojelerine bakıp kokluyordu onu düşündüm içimden bana doğru dönüp bakmasını istedim sn ler içinde baktı. bazen metrobüste falan da düşünüyorum oluyorda böyle birşey midir bilmiyorum. Ama tam olarak çekim yasasına uyan birşey söyleyeyim Vakıa süresini n zaman okusam hep beklemediğim anda sağdan soldan para yatırıyorlar hesabıma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çekim yasası insanın kendini inandırmasından ibarettir eğer o düşünceye inanırsa olur inanmazsa olmaz bu kadar basit yasadan falan geçmiyor kısaca sizin kendinize dönüp kendini bilmenizden geçiyor

1|0
    0|0
  • bende hep ters tepen yasa :D bir yerlerde yanlış yapıyo olabilirim.

2|0
    0|0
  • kesinlikle var bir kere ümit ediyorsun ki Allah veriyor

1|0
    0|0
  • Çekim yasası düşüncelerle ilgili bir olgudur. Düşüncele hayatımızı biçimlendirir. Günümüzde malesef eksik aktarılıyor sanki iste ve olsun gibi. Araların doldurulması gerek. Günümüzde bilimsel açıdanda kanıtlanmıs yer cekımının gerceklıgı kadar gercektır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...